B CČ D E F G HCH I J K L M N O P Q RŘ SŠ T U V ZŽ

Zkratky krajů, jak byly platné v době vydání publikací:
(JČ) Jihočeský; (JM) Jihomoravský; (SČ) Severočeský; (SM) Severomoravský; (STČ) Středočeský; (VČ) Východočeský; (ZČ) Západočeský

 

Adršpach (VČ)

Acer platanoides ‘Drummondii’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Caragana arborescens; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Crataegus pedicellata; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Chaenomeles speciosa; Lonicera tatarica; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus petraea; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa rugosa; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea menziesii; Spiraea x arguta; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum opulus

 

Ahníkov (SČ)

Aesculus hippocastanum; Ligustrum vulgare; Syringa vulgaris

 

Albrechtičky – N. Horka (SM)

Acer platanoides ‘Globosum’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Caragana fruticosa; Clematis x jackmanii; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Deutzia scabra; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Chaenomeles japonica; Liriodendron tulipifera; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus x virginalis; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Populus x canescens; Quercus rubra; Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Tilia petiolaris; Tilia x euchlora; Ulmus laevis

 

Bartošovice (SM)

Acer campestre; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Cornus alba; Fagus silvatica f. purpurea; Juglans nigra; Mahonia aquifolium; Platanus x hispanica; Populus nigra; Populus x canescens; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Ulmus glabra

 

Batelov (JM)

Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Caragana arborescens; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus petraea; Quercus rubra; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix viminalis; Sambucus racemosa; Sorbaria sorbifolia; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra

 

Bečváry (STČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Cotinus coggygria; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus fruticosa; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Tilia tomentosa; Tilia x euchlora; Viburnum opulus

 

Běhařov (ZČ)

Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Betula pendula ‘Youngii’; Deutzia scabra; Ligustrum vulgare; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Prunus mahaleb; Rhus typhina; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Sorbaria sorbifolia; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Bechyně (JČ)

Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Cornus mas; Crataegus laevigata; Deutzia x rosea; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos f. inermis; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Prunus mahaleb; Prunus spinosa; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa x rehderiana; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Tilia x euchlora; Ulmus minor var. suberosa; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Vinca minor

 

Bělá pod Bezdězem (STČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Lonicera tatarica; Syringa vulgaris; Ulmus minor

 

Bělohrad (VČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amelanchier ovalis; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens; Caragana arborescens; Castanea sativa; Castanea sativa; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pallisae ?; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Chaenomeles speciosa; Ligustrum obtusifolium; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Magnolia x soulangeana; Malus floribunda; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus occidentalis; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus simonii; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa canina; Rosa sericea var. pteracantha; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia tomentosa; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor; Weigela florida; Weigela florida ‘Variegata’

 

Benátky nad Jizerou (STČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Hippophae rhamnoides; Hydrangea paniculata; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron ponticum; Rhus typhina; Robinia pseudoacacia; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Salix alba; Salix alba; Sophora japonica; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Benešov nad Ploučnicí (SČ)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Corylus avellana; Corylus colurna; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Magnolia x soulangeana; Malus floribunda; Malus x adstringens; Parthenocissus tricuspidata; Parthenocissus vitacea; Philadelphus coronarius; Pyracantha coccinea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Viburnum lantana

 

Bernartice (SM)

Acer negundo; Acer negundo ‘Aureo–variegatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Betula pendula; Fagus silvatica f. purpurea; Gleditsia triacanthos; Magnolia x soulangeana; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Parthenocissus quinquefolia; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Běstvina (VČ)

Acer negundo; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Catalpa bignonioides; Cladrastis lutea; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus americana ‘Acuminata’; Fraxinus ornus; Gleditsia triacanthos; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Ribes aureum; Robinia pseudoacacia; Sophora japonica; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Viburnum opulus

 

Běšiny (ZČ)

Corylus avellana; Crataegus laevigata; Ligustrum vulgare

 

Bezděkov (ZČ)

Acer negundo; Acer pensylvanicum; Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Minor’; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Cotoneaster adpressus; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Daphne mezereum; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles speciosa; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Magnolia kobus; Padus avium; Populus alba ‘Nivea’; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa x rehderiana; Spiraea menziesii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum rhytidophyllum

 

Bezdružice (ZČ)

Betula pendula; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Cornus alba; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica f. purpurea; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Quercus robur; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Bezno (STČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Clematis x jackmanii; Cornus mas; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus triloba; Pyrus salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Bílá Lhota (SM)

Acer campestre; Acer japonicum; Acer japonicum ‘Aconitifolium’; Acer japonicum ‘Aureum’; Acer palmatum ‘Atrolineare’; Acer palmatum ‘Atropurpureum’; Acer palmatum ‘Dissectum’; Acer palmatum ‘Ornatum’; Acer palmatum ‘Sanguineum’; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Amelanchier canadensis; Amorpha fruticosa; Aralia elata; Aucuba japonica; Berberis gagnepainii; Berberis julianae; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens var. arborescens; Calycanthus floridus; Caragana arborescens; Caragana fruticosa; Carpinus betulus ‘Fastigiata’; Castanea sativa; Castanea sativa ‘Argenteovariegata’; Catalpa bignonioides; Cercidiphyllum japonicum; Cornus alba ‘Spaethii’; Cornus mas; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus avellana ‘Pendula’; Cotinus coggygria; Cotinus coggygria ‘Rubrifolius’; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster buxifolius; Cotoneaster dammeri; Cotoneaster dielsianus; Cotoneaster horizontalis; Cotoneaster multiflorus; Cydonia oblonga; Cytisus x praecox; Daphne mezereum; Daphne mezereum ‘Alba’; Decaisnea fargesii; Deutzia gracilis; Deutzia scabra; Deutzia x rosea; Erica herbacea; Euonymus europaeus; Euonymus fortunei ‘Gracilis’; Euonymus fortunei ‘Minimus’; Euonymus fortunei ‘Vegetus’; Euonymus fortunei var. radicans; Euonymus hupehensis; Euonymus nanus; Euonymus sachalinensis; Exochorda racemosa; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Albovariegata’; Fagus silvatica ‘Cristata’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fagus silvatica ‘Purpurea Pendula’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica ‘Rohanii’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Heterophylla Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Hibiscus syriacus; Hydrangea arborescens; Chionanthus virginicus; Ilex aquifolium; Kerria japonica; Koelreuteria paniculata; Laburnum anagyroides; Ligustrum ovalifolium ‘Aureum’; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera japonica ‘Reticulata’; Lonicera pileata; Lonicera tatarica; Lonicera thibetica; Magnolia acuminata; Magnolia liliiflora ‘Nigra’; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Paeonia suffruticosa; Phellodendron amurense; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Philadelphus inodorus var. grandiflorus; Philadelphus x falconeri; Philadelphus x lemoinei; Poncirus trifoliata; Populus lasiocarpa; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Pyrus salicifolia; Quercus libani; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus robur ‘Fastigiata Cucullata’; Quercus rubra; Quercus x turneri ‘Pseudoturneri’; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa sericea var. omeiensis; Rosa pimpinellifolia; Rosa rugosa; Rosa rugosa ‘Plena’; Rosa villosa; Rosa xanthina; Rubus parviflorus; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix matsudana ‘Tortuosa’; Skimmia japonica; Sorbaria sorbifolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea nipponica; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa josikaea; Syringa reflexa; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Viburnum farreri; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum rhytidophyllum; Viburnum ‘Pragense’; Weigela floribunda; Weigela florida; Weigela florida ‘Purpurea’; Yucca filamentosa

 

Bílá Voda (SM)

Acer negundo ‘Aureo–limbatum’; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Parthenocissus tricuspidata; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia x euchlora; Ulmus glabra

 

Bílé Poličany (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Dissectum’; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Caragana arborescens ‘Pendula’; Clematis x jackmanii; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus maxima ‘Purpurea’; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus angustifolia ‘Monophylla’; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Pendula Aureovariegata’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Prunus spinosa; Pyrus salicifolia; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa canina; Rosa rugosa; Salix alba; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Weigela florida

 

Bílina (SČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Aristolochia macrophylla; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Catalpa ovata; Clematis vitalba; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lycium barbarum; Ribes alpinum; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Sorbus torminalis; Spiraea x arguta; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana ‘Macrophylla’; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Bílovec (SM)

Aesculus hippocastanum; Lycium barbarum

 

Biskupice (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens var. arborescens; Corylus maxima ‘Purpurea’; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Philadelphus coronarius; Platanus occidentalis; Populus x canadensis; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa multiflora; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’

 

Blansko (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Cotoneaster dielsianus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Heterophylla Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Gymnocladus dioicus; Hydrangea arborescens; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Platanus x hispanica ‘Suttneri’; Populus x canadensis; Quercus petraea; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes sanguineum; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus procera; Viburnum lantana

 

Blatná (JČ)

Acer ginnala; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Alnus incana; Alnus incana ‘Laciniata’; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans nigra; Liriodendron tulipifera; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Ptelea trifoliata; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aucuparia; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos

 

Bludov (SM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer palmatum ‘Atropurpureum’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Amelanchier ovalis; Amelanchier ovalis; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Caragana fruticosa; Carpinus betulus; Carpinus betulus ‘Pendula’; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Corylus maxima; Cotinus coggygria; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos; Gymnocladus dioicus; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Magnolia kobus; Magnolia x soulangeana; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Populus x canescens; Prunus spinosa; Quercus imbricaria; Quercus robur; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Robinia pseudoacacia ‘Amorphifolia’; Robinia viscosa; Rosa canina; Rosa multiflora; Rosa pendulina; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Sorbus aucuparia; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum opulus; Vinca minor; Weigela florida; Zelkova carpinifolia

 

Bohutice (JM)

Acer campestre; Ailanthus altissima; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica ‘Pendula’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Bolatice (SM)

Fagus silvatica; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea salicifolia; Vinca minor

 

Bolechovice (STČ)

Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus alba; Corylus avellana; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Philadelphus coronarius; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur; Rhus typhina; Salix caprea; Sorbus torminalis; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Bor u Tachova (ZČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amorpha fruticosa; Berberis julianae; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus maxima; Crataegus monogyna; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Populus x canescens; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum rhytidophyllum

 

Borohrádek (VČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Ulmus glabra ‘Pendula’

 

Borotín (JM)

Acer palmatum; Aesculus hippocastanum; Aristolochia macrophylla; Berberis thunbergii; Berberis verruculosa; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Cotoneaster dammeri; Cotoneaster horizontalis; Crataegus laevigata; Erica herbacea; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hydrangea arborescens; Liriodendron tulipifera; Magnolia liliiflora ‘Nigra’; Magnolia x soulangeana; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Mahonia aquifolium; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Potentilla fruticosa; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Vinca minor

 

Borovany (JČ)

Aesculus hippocastanum; Cornus mas; Corylus avellana; Deutzia x rosea; Forsythia x intermedia; Chaenomeles speciosa; Parthenocissus vitacea; Philadelphus coronarius; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhodotypos scandens; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Weigela florida

 

Boskovice (JM)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Cornus stolonifera; Corylus avellana ‘Heterophylla’; Cotoneaster horizontalis; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Cydonia oblonga; Deutzia gracilis; Deutzia scabra; Deutzia x rosea; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Hippophae rhamnoides; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Physocarpus opulifolius ‘Luteus’; Potentilla fruticosa; Prunus mahaleb; Quercus petraea; Quercus rubra; Rhododendron ponticum; Rhododendron smirnowii; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Brandlín (JČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Cucullatum’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Fastigiata’; Caragana arborescens; Castanea sativa; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Morus alba; Padus avium; Padus serotina; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Populus x canadensis; Prunus spinosa; Quercus frainetto; Quercus macranthera; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pectinata’; Quercus rubra; Robinia pseudoacacia; Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus intermedia; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia americana ‘Macrophylla’; Tilia cordata; Ulmus glabra; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Vinca minor

 

Brandýs nad Labem (STČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Betula pendula; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Cornus sanguinea; Cotoneaster bullatus; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus procera; Weigela florida

 

Branky (SM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Cruciatum’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Celtis australis; Clematis x jackmanii; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Chaenomeles japonica; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Ligustrum vulgare; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Philadelphus microphyllus; Platanus x hispanica; Populus balsamifera; Populus nigra; Populus simonii; Populus x canescens; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Ribes alpinum; Robinia x ambigua; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix fragilis; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Spiraea salicifolia; Spiraea thunbergii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus; Vinca minor; Vitis riparia

 

Branná (SM)

Berberis vulgaris; Fagus silvatica; Salix alba; Sambucus racemosa; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum opulus

 

Brantice (SM)

Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Betula pubescens; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans nigra; Padus avium; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Quercus petraea; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix viminalis; Sorbus aucuparia; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum opulus

 

Bratronice (JČ)

Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Rosa x rehderiana; Syringa vulgaris

 

Bravantice (SM)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Forsythia suspensa; Philadelphus coronarius; Prunus cerasifera; Rosa multiflora; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Brněnské Ivanovice (JM)

Aesculus hippocastanum; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos f. inermis; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Rosa x rehderiana

 

Brodek u Prostějova (JM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Dissectum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Carpinus betulus; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotinus coggygria; Euonymus europaeus; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Lonicera tatarica; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Rhamnus cathartica; Rosa canina; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus procera; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum opulus

 

Brtnice (JM)

Acer campestre; Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Aristolochia macrophylla; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus maxima ‘Purpurea’; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fontanesia phillyreoides; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Liriodendron tulipifera; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Quercus petraea; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Weigela florida

 

Bruntál (SM)

Acer palmatum ‘Atropurpureum’; Acer platanoides ‘Palmatifidum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Catalpa bignonioides; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Erosa’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia x euchlora; Ulmus glabra

 

Břeclav (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Morus alba; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Salix alba ‘Tristis’; Salix repens var. rosmarinifolia; Syringa vulgaris

 

Březina u Rokycan (ZČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amelanchier ovalis; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Youngii’; Caragana arborescens; Celtis occidentalis; Corylus maxima; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotinus coggygria; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Platanus occidentalis; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Sorbus latifolia; Sorbus torminalis; Staphylea pinnata; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Vaccinium myrtillus; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Březnice (STČ)

Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer pseudoplatanus ‘Cruciatum’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus; Cornus sanguinea; Corylus maxima ‘Purpurea’; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus macranthera; Quercus macrocarpa; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhus typhina; Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix viminalis; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Březno (STČ)

Acer campestre; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus sanguinea; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gymnocladus dioicus; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Populus alba; Populus nigra; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Rhamnus frangula; Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus minor; Ulmus procera

 

Březolupy (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica f. purpurea; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Prunus cerasifera; Prunus spinosa; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus

 

Břežany u Znojma (JM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Dissectum’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Aesculus hippocastanum ‘Laciniata’; Ailanthus altissima; Amorpha fruticosa; Buxus sempervirens; Catalpa bignonioides; Cladrastis lutea; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Forsythia suspensa; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Magnolia hypoleuca; Mahonia aquifolium; Morus alba; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur ‘Albomarmorata’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Robinia pseudoacacia; Rosa canina; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Sophora japonica ‘Pendula’; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Sorbus torminalis; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia x euchlora; Ulmus glabra

 

Bučovice (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Carpinus betulus ‘Fastigiata’; Clematis vitalba; Corylus colurna; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Forsythia suspensa; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Malus floribunda; Malus x atrosanguinea ?; Parthenocissus tricuspidata; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Ribes alpinum; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus intermedia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Budeč (JM)

Aesculus hippocastanum; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Populus nigra subsp. pyramidalis; Sorbaria sorbifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus

 

Budeničky (STČ)

Acer campestre; Acer ginnala; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Atropurpureum’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer saccharinum; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Fastigiata’; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Celtis australis; Cladrastis lutea; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotinus coggygria; Crataegus laevigata; Deutzia gracilis; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Hedera helix ‘Pedata’; Chaenomeles japonica; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Mahonia aquifolium; Morus alba; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Prunus triloba; Quercus macranthera; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Rhus typhina; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Sorbus intermedia; Sorbus torminalis; Spiraea x bumalda; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus; Vinca minor; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Budislav (JČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Cornus sanguinea; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Chaenomeles japonica; Ligustrum vulgare; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix repens; Sorbus aucuparia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea menziesii; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia americana ‘Macrophylla’; Tilia x euchlora; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Budíškovice (JČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer rubrum; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Alnus glutinosa ‘Laciniata’; Betula pendula; Catalpa bignonioides; Clematis x jackmanii; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus pedicellata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Chaenomeles x superba; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera xylosteum; Mahonia aquifolium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus orientalis; Populus tremula; Prunus spinosa; Prunus triloba; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Sorbus latifolia; Sorbus torminalis; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor; Vitis riparia

 

Budišov (JM)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Alnus incana; Castanea sativa; Cornus sanguinea; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Padus avium; Padus serotina; Parthenocissus quinquefolia; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus rubra; Rhus typhina; Ribes aureum; Salix alba; Sorbaria sorbifolia; Sorbus torminalis; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus glabra; Ulmus laevis

 

Budkov (JM)

Acer campestre; Acer negundo ‘Odessanum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Corylus maxima ‘Purpurea’; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Hydrangea paniculata ‘Grandiflora’; Chaenomeles speciosa; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius ‘Luteus’; Platanus occidentalis; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia americana ‘Macrophylla’; Tilia cordata; Tilia platyphyllos

 

Budyně nad Ohří (SČ)

Acer campestre; Alnus glutinosa; Fagus silvatica f. purpurea; Laburnum anagyroides; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Populus x canadensis; Prunus spinosa; Quercus petraea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Buchlovice (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer palmatum ‘Ornatum’; Acer platanoides ‘Dissectum’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Amorpha fruticosa; Berberis julianae; Berberis verruculosa; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Laciniata’; Betula pendula ‘Youngii’; Buddleja davidii; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens var. arborescens; Calycanthus floridus; Caragana arborescens; Carya amara; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Celtis occidentalis; Clematis vitalba; Cornus alba ‘Spaethii’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus avellana ‘Pendula’; Corylus colurna; Cotoneaster salicifolius; Cydonia oblonga; Deutzia scabra; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Ilex aquifolium; Juglans nigra; Kerria japonica; Laurocerasus officinalis ‘Zabeliana’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera henryi; Lonicera pileata; Lonicera tatarica; Magnolia acuminata; Magnolia x soulangeana; Magnolia x soulangeana ‘Alexandrina’; Mahonia aquifolium; Mahonia bealei; Mahonia repens; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Morus alba; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus tricuspidata; Paulownia tomentosa; Phellodendron amurense; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Philadelphus x lemoinei; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus spinosa; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Pterocarya fraxinifolia; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur ‘Albomarmorata’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Quercus x turneri ‘Pseudoturneri’; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes sanguineum; Robinia pseudoacacia ‘Pyramidalis’; Rosa canina; Rosa glauca; Rosa x rehderiana; Sophora japonica; Sophora japonica ‘Pendula’; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x bumalda; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Symphoricarpos x chenaultii; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Weigela florida; Yucca filamentosa

 

Buková (STČ)

Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Caragana frutex; Castanea sativa; Corylus avellana; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Philadelphus coronarius; Populus alba; Populus alba ‘Nivea’; Populus alba ‘Pyramidalis’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea menziesii; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis

 

Bukovany (STČ)

Aesculus hippocastanum; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens var. arborescens; Chaenomeles japonica; Lonicera tatarica; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Rosa x rehderiana; Syringa vulgaris

 

Buštěhrad (STČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Berberis thunbergii; Caragana arborescens; Crataegus laevigata; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Býchory (STČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Caragana arborescens; Carpinus betulus ‘Pendula’; Catalpa bignonioides; Clematis x jackmanii; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus occidentalis; Populus alba ‘Nivea’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Quercus x heterophylla; Rhamnus cathartica; Rhamnus frangula; Ribes alpinum; Salix alba ‘Tristis’; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Ulmus minor ‘Umbraculifera’; Ulmus procera; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum rhytidophyllum; Vinca minor

 

Bystré (VČ)

Aesculus hippocastanum; Cornus alba; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Rhamnus cathartica; Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aria; Sorbus x hybrida; Spiraea menziesii; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum opulus

 

Bystřice nad Úhlavou (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Corylus avellana; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Parthenocissus quinquefolia; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Salix alba; Salix caprea; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra

 

Bystřice pod Hostýnem (JM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Buxus sempervirens var. arborescens; Carpinus betulus; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Laburnum anagyroides; Magnolia acuminata; Padus avium; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus petraea; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra

 

Byšice (STČ)

Aesculus hippocastanum; Clematis vitalba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Prunus spinosa; Rhamnus cathartica; Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Ulmus procera

 

Bzenec (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Berberis julianae; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Platanus x hispanica; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aucuparia; Spiraea thunbergii; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Weigela florida

 

Bzí (JČ)

Cornus alba; Lycium barbarum; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus

 

Cerekvice (VČ)
Acer negundo; Acer platanoides ‘Dissectum’; Aesculus hippocastanum; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Philadelphus coronarius; Rhamnus cathartica; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Cerhonice (JČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Buxus sempervirens; Fagus silvatica; Syringa vulgaris

 

Cetechovice (JM)

Aesculus hippocastanum; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Clematis x jackmanii; Deutzia scabra; Forsythia suspensa; Hibiscus syriacus; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Weigela florida

 

Citoliby (SČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Catalpa ovata; Cornus mas; Corylus avellana; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Forsythia suspensa; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Prunus mahaleb; Prunus spinosa; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea x arguta; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Viburnum lantana

 

Cítov (SM)

Acer negundo; Deutzia x rosea; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Hedera helix; Magnolia x soulangeana; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Prunus spinosa; Robinia pseudoacacia; Robinia pseudoacacia ‘Tortuosa’; Robinia pseudoacacia ‘Umbraculifera’; Rosa x rehderiana; Sorbaria sorbifolia; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus minor

 

Častolovice (VČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer saccharinum; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Caragana arborescens; Cercidiphyllum japonicum; Cornus alba; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Gleditsia triacanthos f. inermis; Chaenomeles speciosa; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Padus avium; Populus nigra; Populus simonii; Populus tremula; Populus x canadensis; Populus x canescens; Prunus spinosa; Quercus robur; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Robinia pseudoacacia; Rosa canina; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aucuparia; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Čebiv (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Čechtice (STČ)

Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Ulmus procera

 

Čechy pod Kosířem (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer palmatum ‘Ornatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Acer saccharinum ‘Wieri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Betula papyrifera; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Purpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Campsis radicans; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Colutea arborescens; Cornus alba; Cornus sanguinea; Cornus stolonifera; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotinus coggygria; Cotinus coggygria ‘Rubrifolius’; Cotoneaster horizontalis; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Deutzia gracilis; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Exochorda racemosa; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Hydrangea petiolaris; Chaenomeles japonica; Juglans nigra; Koelreuteria paniculata; Kolkwitzia amabilis; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera henryi; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Physocarpus opulifolius; Populus alba; Populus alba ‘Nivea’; Populus alba ‘Pyramidalis’; Populus balsamifera; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Potentilla fruticosa; Prunus spinosa; Pyracantha coccinea; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pectinata’; Quercus robur ‘Pendula’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rosa canina; Rosa glauca; Rosa rugosa; Salix alba; Salix alba ‘Sericea’; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus torminalis; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus procera; Viburnum opulus; Vitis coignetiae; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Čejkovice (JM)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris

 

Čekanice (JČ)

Aesculus hippocastanum; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Quercus petraea; Rhamnus cathartica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Čekyně (SM)

Cornus sanguinea; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Černá Hora (JM)

Acer campestre; Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Euonymus europaeus var. angustifolius; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera xylosteum; Morus alba; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Rhamnus cathartica; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Černá u Žďáru (JM)

Aesculus hippocastanum; Syringa vulgaris

 

Černá Voda ve Slezsku (SM)

Acer negundo; Alnus glutinosa; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus maxima; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Ligustrum vulgare; Populus balsamifera; Populus nigra; Salix alba; Salix caprea; Salix repens var. rosmarinifolia; Sorbus aria; Sorbus aria

 

Černice (JČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Parthenocissus vitacea; Quercus palustris; Quercus rubra; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Černíkovice (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus glabra; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens; Caragana arborescens; Carya tomentosa; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus maxima ‘Purpurea’; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus angustifolia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus occidentalis; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus spinosa; Quercus imbricaria; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Rhamnus cathartica; Rosa multiflora; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum opulus

 

Černovice (JČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Carpinus betulus; Corylus avellana; Crataegus pedicellata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Mahonia aquifolium; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Červená Lhota (JČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Corylus maxima; Cotoneaster horizontalis; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Physocarpus opulifolius; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Vinca minor

 

Červená Řečice (JČ)

Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Salix alba; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Červené Janovice (STČ)

Buxus sempervirens; Philadelphus coronarius; Salix alba; Syringa vulgaris

 

Červené Pečky (STČ)

Acer palmatum ‘Nicholsonii’; Aesculus hippocastanum; Aesculus hippocastanum ‘Laciniata’; Betula pendula; Carya ovata; Castanea sativa; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Juglans nigra; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Platanus occidentalis; Platanus x hispanica ‘Suttneri’; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Robinia pseudoacacia; Rosa canina; Rosa rugosa; Sophora japonica; Sophora japonica ‘Albovariegata’; Sophora japonica ‘Pendula’; Sorbaria sorbifolia; Spiraea x arguta; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia tomentosa; Ulmus procera; Viburnum lantana; Weigela florida

 

Červené Poříčí (ZČ)

Acer campestre; Acer campestre var. tauricum ?; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Cornus alba; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Crataegus pedicellata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Gleditsia triacanthos; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus x canadensis; Quercus petraea; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix repens var. rosmarinifolia; Spiraea salicifolia; Syringa vulgaris; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Červený Dvůr (JČ)

Acer pseudoplatanus; Acer rubrum; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Duschekia alnobetula; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Padus avium; Physocarpus opulifolius; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus robur; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia; Rosa canina; Salix alba; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Červený Hrádek u Chomutova (SČ)

Acer campestre; Acer palmatum; Acer palmatum ‘Atropurpureum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus; Carpinus betulus ‘Pendula’; Castanea sativa; Clematis vitalba; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Pendula’; Cotinus coggygria; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster dielsianus; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Ilex aquifolium; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Magnolia acuminata; Magnolia x soulangeana; Malus baccata; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Pyracantha coccinea; Quercus cerris; Quercus frainetto; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa canina; Rosa glauca; Rosa multiflora; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa reflexa; Syringa vulgaris; Tilia americana ‘Macrophylla’; Tilia cordata; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus minor ‘Wredei’; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum lantana; Viburnum plicatum; Vinca minor; Weigela florida

 

Červený Hrádek u Sedlčan (STČ)

Acer pseudoplatanus ‘Argutum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Deutzia scabra; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Juglans nigra; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor

 

Česká Kamenice (SČ)

Caragana arborescens; Salix caprea; Syringa vulgaris

 

Česká Lípa (SČ)

Aesculus hippocastanum; Crataegus laevigata; Salix alba ‘Tristis’; Ulmus glabra

 

Český Dub (SČ)

Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer pseudoplatanus ‘Tricolor’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus ‘Incisa’; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus maxima; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Viridivariegata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Lonicera tatarica; Padus avium; Parthenocissus vitacea; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus x canadensis; Potentilla fruticosa; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea nipponica var. rotundifolia; Spiraea x arguta; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra ‘Camperdownii’; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Český Krumlov (JČ)

Acanthopanax sieboldianus; Acer campestre; Acer cappadocicum; Acer ginnala; Acer negundo ‘Variegatum’; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Betula papyrifera; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Cornus alba; Cornus mas; Corylus avellana; Corylus colurna; Cotoneaster horizontalis; Crataegus pedicellata; Deutzia x rosea; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Fontanesia fortunei; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Aureovariagata’; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Nana’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Juglans nigra; Kolkwitzia amabilis ‘Argenteovariegata’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera xylosteum; Mahonia aquifolium; Padus avium; Padus serotina; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Physocarpus opulifolius; Platanus occidentalis; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus cerasifera; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Prunus spinosa; Quercus frainetto; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus robur ‘Albomarmorata’; Quercus rubra; Rhus typhina; Robinia pseudoacacia ‘Unifolia’; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Sophora japonica; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Sorbus torminalis; Spiraea menziesii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus minor ‘Umbraculifera’; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Camperdownii’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum lantana; Vinca minor; Weigela florida

 

Český Rudolec (JČ)

Acer saccharinum; Alnus glutinosa; Cornus alba ‘Rosenthalii’; Padus avium; Populus tremula; Quercus rubra; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris

 

Čestice (JČ)

Acer campestre; Buxus sempervirens; Fagus silvatica; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Philadelphus coronarius; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Ulmus glabra

 

Čestín (STČ)

Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Hedera helix; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Syringa vulgaris; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Čihadla (STČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens var. arborescens; Clematis vitalba; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Hedera helix; Lonicera tatarica; Platanus occidentalis; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus cerasifera; Quercus robur; Quercus rubra; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Ulmus minor

 

Čimelice (JČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Alnus glutinosa ‘Imperialis’; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buddleja alternifolia; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Deutzia scabra; Fagus silvatica ‘Rohanii’; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans nigra; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Quercus macrocarpa; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Muscaviensis’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rosa canina; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Ulmus minor

 

Čížkovice u Lovosic (SČ)
Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Betula pendula ‘Youngii’; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Lonicera xylosteum; Malus baccata; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canescens; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Sorbus aucuparia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Čížová (JČ)

Rosa x rehderiana

 

Dačice (JČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Dissectum’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula lenta; Buxus sempervirens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus; Carpinus betulus ‘Pendula’; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotinus coggygria; Deutzia gracilis; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica; Chaenomeles x superba; Laburnum anagyroides; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Lonicera xylosteum; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus alba; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron smirnowii; Rhodotypos scandens; Rhus typhina; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aucuparia; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana; Tilia americana ‘Macrophylla’; Tilia cordata; Tilia tomentosa; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor

 

Dalečín (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Cornus sanguinea; Duschekia alnobetula; Mahonia aquifolium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus tremula; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Ulmus glabra

 

Dalešice (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles speciosa; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Vinca minor

 

Dalovice u Karlových Var (ZČ)

Acer ginnala; Acer negundo; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Cornus alba ‘Spaethii’; Cornus sanguinea; Cotoneaster niger; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea Pendula’; Populus tremula; Populus x canescens; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa canina; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix repens var. rosmarinifolia; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea menziesii; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Děčín, Růžová zahrada (SČ)

Aesculus hippocastanum; Buddleja davidii; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’

 

Děčín, zámecký park(SČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Platanus x hispanica; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa canina; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea douglasii; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Defurovy Lažany (ZČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Betula pendula ‘Youngii’; Caragana arborescens; Corylus avellana; Deutzia x rosea; Malus pumila ‘Elise Rathke’; Philadelphus coronarius; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Deštná (SM)

Aesculus hippocastanum; Fagus silvatica; Rosa x rehderiana; Ulmus glabra

 

Dětenice (VČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus ‘Atropurpureum’? ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Caragana arborescens ‘Pendula’; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Cotoneaster horizontalis; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Lycium barbarum; Padus serotina; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Potentilla fruticosa; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus triloba; Quercus robur ‘Argenteovariegata’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa multiflora; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Sorbus aria; Spiraea henryi ?; Spiraea menziesii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Viburnum opulus; Viburnum rhytidophyllum; Weigela florida

 

Diana (ZČ)

Acer circinatum; Acer ginnala; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer rubrum; Acer saccharinum; Acer spicatum; Acer tataricum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Cercidiphyllum japonicum; Cornus alba; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus ornus; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius ‘Luteus’; Populus alba ‘Nivea’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa canina; Rosa glauca; Rosa multiflora; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aucuparia; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor; Weigela florida

 

Dírná (JČ)

Alnus glutinosa; Corylus avellana; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Parthenocissus tricuspidata; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Diváky (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra; Populus x canadensis; Salix alba; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Ulmus minor

 

Dívčí Hrad (SM)

Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Hedera helix; Rhus typhina; Rosa x rehderiana; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra

 

Dlažkovice (SČ)

Acer campestre; Carpinus betulus; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus maxima; Cydonia oblonga; Elaeagnus angustifolia; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Gleditsia triacanthos f. inermis; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Rhamnus cathartica; Rosa x rehderiana; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum opulus

 

Dlouhá Ves (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Corylus maxima; Physocarpus opulifolius; Quercus petraea; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Dobromilice (JM)

Acer negundo; Morus nigra; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Vinca minor

 

Dobroslavice (SM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Betula pendula; Betula pendula ‘Youngii’; Cornus alba; Cornus alba ‘Sibirica Variegata’; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Elaeagnus commutata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Kalmia latifolia; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Platanus x hispanica; Populus tremula; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus frangula; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea salicifolia; Staphylea pinnata; Symphoricarpos x chenaultii; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia petiolaris; Tilia platyphyllos; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Dobřenice (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum; Alnus glutinosa; Caragana arborescens ‘Pendula’; Cornus alba; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos; Juglans nigra; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Padus serotina ‘Pendula’; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Quercus alba; Quercus macranthera; Quercus macrocarpa; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix matsudana ‘Tortuosa’; Sorbus aucuparia; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Dobřichovice (STČ)

Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Chaenomeles japonica; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Prunus mahaleb; Quercus rubra; Ribes alpinum; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana; Ulmus glabra

 

Dobříš (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Cornus alba; Cornus mas; Corylus avellana; Corylus colurna; Crataegus crus–galli; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus amerocana ‘Acuminata’; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Hydrangea sargentiana; Chaenomeles speciosa; Lonicera fragrantissima; Lonicera tatarica; Magnolia acuminata; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Ribes aureum; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Doksy (SČ)

Acer campestre; Acer ginnala; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Amelanchier ovalis; Cercidiphyllum japonicum; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus mas; Corylus avellana; Corylus maxima; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sarothamnus scoparius; Spiraea japonica; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia americana ‘Macrophylla’; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus x hollandica

 

Dolany (SM)

Buxus sempervirens; Fagus silvatica; Lycium barbarum; Parthenocissus quinquefolia

 

Dolní Benešov (SM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Cotoneaster dielsianus; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Euonymus europaeus; Gleditsia triacanthos f. inermis; Gymnocladus dioicus; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Magnolia kobus; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba; Prunus spinosa; Quercus rubra; Rhus typhina; Spiraea douglasii; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Viburnum lantana; Viburnum opulus

 

Dolní Beřkovice (STČ)

Acer negundo; Acer platanoides; Acer saccharinum; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Celtis occidentalis; Clematis vitalba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Chaenomeles japonica; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Morus alba; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Populus alba; Prunus mahaleb; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus procera; Viburnum opulus ‘Roseum’; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Dolní Břežany (STČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Carpinus betulus ‘Pendula’; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera xylosteum; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhus typhina; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus torminalis; Spiraea menziesii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum opulus

 

Dolní Dlouhá Loučka (SM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer pseudoplatanus; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Calycanthus floridus; Carpinus betulus; Catalpa bignonioides; Cladrastis lutea; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Jaspidea’; Gleditsia triacanthos; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Mespilus germanica; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Philadelphus x virginalis; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus x canescens; Quercus macranthera; Rhus typhina; Robinia pseudoacacia ‘Umbraculifera’; Rosa canina; Rosa multiflora; Rosa pendulina; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix repens var. rosmarinifolia; Sorbus aucuparia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus laevis; Ulmus procera; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor

 

Dolní Lukavice (ZČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Alnus incana; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Populus x canadensis; Prunus spinosa; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus frangula; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes alpinum; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’

 

Dolní Přim (VČ)
Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens; Crataegus monogyna; Euonymus europaeus; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Dolní Rožínka (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Caragana arborescens; Castanea sativa; Cornus sanguinea; Euonymus europaeus; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles japonica; Ligustrum vulgare; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Populus x canadensis; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Quercus petraea; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea japonica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Viburnum lantana; Viburnum opulus

 

Dolní Teplice (VČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Caragana arborescens; Cornus alba; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Hydrangea paniculata; Mahonia aquifolium; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aria; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera

 

Dolní Životice (SM)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Padus avium; Populus alba; Prunus spinosa; Quercus palustris; Quercus rubra; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Doloplazy (JM)

Acer negundo ‘Argenteo–limbatum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Forsythia suspensa; Gleditsia triacanthos; Chaenomeles speciosa; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Rhamnus cathartica; Rosa x rehderiana; Staphylea pinnata; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Viburnum opulus; Weigela florida; Yucca filamentosa

 

Domanínek u Bystřice pod Perštýnem (JM)

Acer platanoides ‘Globosum’; Fagus silvatica f. purpurea; Philadelphus coronarius

 

Doubrava (SM)

Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens ‘Marginata’; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus alba; Euonymus fortunei var. radicans; Forsythia x intermedia; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Padus avium; Philadelphus coronarius; Prunus spinosa; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Viburnum lantana; Vinca minor

 

Doudleby nad Orlicí (VČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Morus alba; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Quercus petraea; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rubus odoratus; Salix alba; Sorbus aucuparia; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Drhovle (JČ)

Aesculus hippocastanum; Forsythia x intermedia; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Rhododendron japonicum; Rosa x rehderiana; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Drnholec (JM)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Populus nigra; Syringa vulgaris

 

Drslavice (JČ)

Ulmus glabra

 

Dřevohostice (SM)

Acer campestre; Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Carpinus betulus ‘Columnaris’; Corylus avellana; Crataegus laevigata; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans nigra; Liriodendron tulipifera; Malus baccata; Populus alba ‘Nivea’; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Rosa x rehderiana; Spiraea x vanhouttei; Vinca minor

 

Dřínov (JM)

Aesculus hippocastanum; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Heterophylla Pendula’; Liriodendron tulipifera; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Philadelphus x lemoinei; Prunus cerasifera; Rhus typhina; Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus procera

 

Dub u Vodňan (JČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Carpinus betulus ‘Quercifolia’; Castanea sativa; Cornus sanguinea; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Magnolia x soulangeana; Padus serotina; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Quercus palustris; Quercus robur ‘Cucullata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Duchcov (SČ)

Acer negundo ‘Odessanum’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus maxima ‘Purpurea’; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Crataegus pedicellata; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Lycium barbarum; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Malus baccata; Malus floribunda; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Populus x canescens; Pterocarya fraxinifolia; Pyracantha coccinea; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa multiflora; Salix alba; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Dukovany (JM)

Acer campestre; Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus cerasifera; Prunus spinosa; Rhododendron smirnowii; Robinia pseudoacacia; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Wisteria sinensis

 

Dymokury (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Populus alba; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa canina; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus procera

Favorit (ZČ)

Fagus silvatica; Hedera helix; Sambucus racemosa; Ulmus glabra

 

Filipov (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Betula pendula; Carpinus betulus ‘Pendula’; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra subsp. pyramidalis; Ptelea trifoliata; Rubus parviflorus; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia americana; Ulmus procera; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Fořt (VČ)

Acer pseudoplataus ‘Variegatum’; Acer saccharinum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Philadelphus coronarius; Prunus spinosa; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rosa rugosa; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Frýdek (SM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Castanea sativa; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Prunus spinosa; Quercus rubra; Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Sambucus racemosa; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia x euchlora; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera

 

Frýdlant v Čechách (SČ)

Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis vulgaris; Betula pendula; Betula pubescens; Caragana arborescens; Castanea sativa; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus maxima; Corylus maxima ‘Purpurea’; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles japonica var. alpina; Ligustrum vulgare; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sorbus intermedia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Ulmus glabra; Viburnum plicatum; Vitis riparia

 

Fulnek (SM)

Acer campestre; Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Carpinus betulus; Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Nana’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Populus tremula; Quercus robur; Rhamnus cathartica; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sophora japonica; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus laevis

 

Golčův Jeníkov (VČ)

Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Cornus alba; Crataegus laevigata; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Vinca minor

 

Grabštejn (SČ)

Alnus glutinosa; Carpinus betulus; Corylus avellana; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Purpurea ‘Pendula’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix repens; Sambucus racemosa; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus procera ‘Louis van Houtte’

 

Habrovany (JM)

Aesculus hippocastanum; Aesculus hippocastanum ‘Laciniata’; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens var. arborescens; Carpinus betulus ‘Pendula’; Catalpa bignonioides; Celtis occidentalis; Clematis vitalba; Clematis x jackmanii; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Mespilus germanica; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Purpurea’; Salix alba; Sophora japonica; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Ulmus glabra; Weigela florida

 

Hamr nad Nežárkou (JČ)

Aesculus hippocastanum; Salix alba; Syringa vulgaris

 

Haňovice (SM)

Aesculus hippocastanum; Fagus silvatica; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana

 

Herálec (VČ)

Acer negundo ‘Argenteo–limbatum’; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Aesculus hippocastanum ‘Laciniata’; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Castanea sativa; Cotinus coggygria; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Hydrangea paniculata; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Magnolia kobus var. stellata; Malus baccata; Padus avium; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea salicifolia; Spiraea x arguta; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Weigela florida

 

Heřmanův Městec (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Carpinus betulus; Carpinus betulus ‘Pendula’; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus frainetto; Quercus macrocarpa; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa canina; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Sorbus aria; Sorbus aucuparia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia americana; Tilia cordata; Tilia platyphyllos

 

Hlavnice (SM)

Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Caragana arborescens; Cotoneaster horizontalis; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Philadelphus coronarius; Rosa x rehderiana

 

Hluboká nad Vltavou (JČ)

Acer cissifolium; Acer ginnala; Acer monspessulanum; Acer monspessulanum f. ibericum; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Dilaceratum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer saccharinum; Acer saccharinum ‘Wieri’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Akebia quinata; Alnus glutinosa; Aristolochia macrophylla; Berberis julianae; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Caragana frutex; Carya tomentosa; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Catalpa ovata; Cercidiphyllum japonicum; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus colurna; Cotinus coggygria ‘Rubrifolius’; Cotoneaster niger; Deutzia x rosea; Duschekia alnobetula; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Hydrangea paniculata; Juglans nigra; Kerria japonica; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Laurocerasus officinalis ‘Zabeliana’; Ledum palustre; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Lonicera xylosteum; Lycium barbarum; Magnolia tripetala; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Padus avium; Padus serotina; Parthenocissus vitacea; Phellodendron sachalinense; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus tremula; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Quercus cerris; Quercus macranthera; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus frangula; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa multiflora; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sophora japonica; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aucuparia; Sorbus x hybrida; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus laevis; Ulmus procera; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum lantana; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum plicatum f. tomentosum; Viburnum rhytidophyllum; Weigela florida; Wisteria sinensis; Yucca filamentosa

 

Hluboš (STČ)

Acer negundo; Acer platanoides ‘Palmatifidum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Youngii’; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Deutzia gracilis; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula Aureovariegata’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gymnocladus dioicus; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Padus serotina; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhus typhina; Robinia pseudoacacia; Salix alba ‘Tristis’; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aucuparia; Syringa vulgaris; Tilia americana; Tilia cordata; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus

 

Hlučín (SM)

Fagus silvatica; Fagus silvatica; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Weigela florida

 

Hlušice (VČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus sanguinea; Euonymus europaeus; Euonymus latifolius; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Ptelea trifoliata; Rhus typhina; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea x bumalda; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum opulus

 

Hněvkovice (JČ)

Aesculus hippocastanum; Populus nigra

 

Hnojník (SM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Hedera helix; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Populus x canescens; Ribes alpinum; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Viburnum opulus

 

Hodkov (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Angustifolia’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Cornus mas; Cornus sanguinea; Elaeagnus commutata; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera xylosteum; Malus x scheideckeri ‘Hillieri’; Philadelphus coronarius; Populus lasiocarpa; Populus nigra; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana; Viburnum opulus

 

Hodonín (JM)

Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Amorpha fruticosa; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Paeonia suffruticosa; Populus nigra subsp. pyramidalis; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix pentandra

 

Hoješín (VČ)

Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Cotoneaster dammeri; Fagus silvatica; Forsythia suspensa; Hedera helix; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa x rehderiana; Tilia cordata; Ulmus glabra

 

Hojsova Stráž (ZČ)

Salix caprea; Sambucus racemosa

 

Holešov (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Dissectum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Berberis julianae; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Castanea sativa; Corylus avellana; Cotoneaster dielsianus; Cotoneaster horizontalis; Deutzia scabra; Elaeagnus commutata; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Hibiscus syriacus; Hydrangea arborescens; Juglans nigra; Magnolia x soulangeana; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Morus alba; Paulownia tomentosa; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus cerasifera; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia hispida; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea x arguta; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Weigela florida

 

Holovousy (VČ)

Acer cappadocicum; Acer negundo; Acer platanoides ‘Cucullatum’; Acer platanoides ‘Oekonomierat Stoll’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum ‘Laciniata’; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Youngii’; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Deutzia scabra; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Hedera helix; Holodiscus discolor; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Paeonia suffruticosa; Paulownia tomentosa; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus triloba; Pterocarya fraxinifolia; Quercus petraea ‘Muscaviensis’; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa pendulina; Rosa x rehderiana; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea x vanhouttei; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Weigela florida

 

Horažďovice (ZČ)

Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Cornus alba; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Chaenomeles japonica; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus glabra; Viburnum farreri; Weigela florida

 

Horky nad Jizerou (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer pseudoplatanus ‘Atropurpureum’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Juglans cinerea; Juglans nigra; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Populus alba; Populus nigra; Populus x canescens; Quercus frainetto; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba; Sophora japonica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Horní Branná (VČ)

Aesculus hippocastanum; Corylus maxima; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Rhododendron japonicum; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Horní Cerekev (JČ)

Alnus glutinosa; Aristolochia macrophylla; Sambucus racemosa; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Horní Dunajovice (JM)

Populus nigra subsp. pyramidalis

 

Horní Fořt (SM)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Fagus silvatica f. purpurea; Parthenocissus quinquefolia; Rosa multiflora; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Syringa vulgaris

 

Horní Hrad (ZČ)

Acer campestre; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Fagus silvatica; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Horní Jelení (VČ)

Aesculus hippocastanum; Quercus petraea; Syringa vulgaris

 

Horní Kralovice (VČ)

Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus mas; Cornus sanguinea; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gymnocladus dioicus; Chaenomeles speciosa; Liriodendron tulipifera; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhus typhina; Salix alba; Spiraea menziesii; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra; Weigela florida

 

Horní Libchava (SČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Lonicera tatarica; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Populus x canadensis; Populus x canescens; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Robinia pseudoacacia; Salix alba; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia americana; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Horní Moštěnice (SM)

Acer campestre; Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Cornus sanguinea; Fagus silvatica f. purpurea; Hydrangea arborescens; Ligustrum vulgare; Morus alba; Morus alba; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Quercus rubra; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor

 

Horní Police (SČ)

Alnus glutinosa; Salix alba; Ulmus glabra

 

Horní Teplice (VČ)

Caragana arborescens; Spiraea chamaedryfolia; Syringa vulgaris

 

Horšovský Týn (ZČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer palmatum ‘Atropurpureum’; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amorpha fruticosa; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Calycanthus floridus; Caragana arborescens; Carpinus betulus ‘Incisa’; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Celtis occidentalis; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Cotoneaster dammeri; Cotoneaster dielsianus; Cotoneaster horizontalis; Cotoneaster niger; Cotoneaster salicifolius; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Crataegus pentagyna; Daphne mezereum; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Nana’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hamamelis virginiana; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles japonica var. alpina; Chaenomeles x superba; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera periclymenum; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Potentilla fruticosa; Prunus spinosa; Pyracantha coccinea; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus pubescens; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Ribes sanguineum; Robinia pseudoacacia; Rosa glauca; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Sambucus racemosa; Sarothamnus scoparius; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aria ‘Majestica’; Sorbus aucuparia; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Spiraea salicifolia; Spiraea x arguta; Spiraea x bumalda; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia x euchlora; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum lantana; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Hořelice (STČ)

Euonymus europaeus; Lycium barbarum; Salix alba; Syringa vulgaris; Ulmus procera

 

Hořice (VČ)

Cotoneaster horizontalis; Deutzia scabra; Forsythia x intermedia; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Sorbus aucuparia ‘Pendula Variegata’; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Syringa vulgaris

 

Hořín (STČ)

Acer campestre; Acer monspessulanum; Acer negundo; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharum; Acer tataricum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Alnus glutinosa ‘Laciniata’; Alnus glutinosa ‘Pendula’; Aristolochia macrophylla; Berberis vulgaris; Betula lenta; Betula pendula ‘Youngii’; Betula pubescens ‘Urticifolia’; Buddleja davidii; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus ‘Fastigiata’; Carpinus betulus ‘Pendula’; Carpinus betulus ‘Quercifolia’; Carya ovata; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Celtis occidentalis; Cornus alba; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Hydrangea heteromalla; Hydrangea paniculata; Chaenomeles japonica; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Lycium barbarum; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus occidentalis; Populus alba; Populus nigra; Populus tremula; Populus x canescens; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Quercus cerris; Quercus frainetto; Quercus imbricaria; Quercus prinus; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron caucasicum ‘Cunningham’s White’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa rugosa; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Sophora japonica ‘Pendula’; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aucuparia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea prunifolia; Spiraea x arguta; Spiraea x bumalda; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia americana; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Ulmus glabra; Viburnum carlesii; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum rhytidophyllum; Weigela florida

 

Hoříněves (VČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Lycium barbarum; Malus baccata; Philadelphus coronarius; Rosa x rehderiana; Salix alba; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Hořovice, nový zámek (STČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus; Acer tataricum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Betula pendula; Caragana arborescens ‘Pendula’; Cornus alba; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Padus avium; Philadelphus coronarius; Quercus robur ‘Fastigiata’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Vitis riparia

 

Hořovice, starý zámek (STČ)

Celtis occidentalis; Corylus colurna; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lycium barbarum; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus cerris; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Sorbus intermedia; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis

 

Hostim (JM)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Crataegus laevigata; Fagus silvatica f. purpurea; Populus tremula; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Syringa vulgaris; Tilia tomentosa

 

Hostivice (STČ)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Betula pendula ‘Youngii’; Crataegus laevigata; Philadelphus coronarius; Populus alba; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Hošťálková (SM)

Acer negundo; Acer platanoides ‘Crimson King’; Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Betula pendula; Cornus alba; Fagus silvatica f. purpurea; Gleditsia triacanthos; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus petraea; Salix matsudana ‘Tortuosa’; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Symphoricarpos orbiculatus; Syringa vulgaris; Viburnum opulus ‘Roseum’; Weigela florida; Yucca filamentosa

 

Hošťálkovy (SM)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Chaenomeles speciosa; Liriodendron tulipifera; Liriodendron tulipifera ‘Integrifolium’; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Mahonia aquifolium; Philadelphus coronarius; Prunus cerasifera; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Spiraea x bumalda; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Vinca minor

 

Hoštice (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Buddleja davidii; Buxus sempervirens var. arborescens; Colutea arborescens; Cornus mas; Cornus sanguinea; Forsythia suspensa; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Mahonia aquifolium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra subsp. pyramidalis; Spiraea salicifolia; Spiraea x arguta; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus procera; Viburnum opulus ‘Roseum’; Weigela florida

 

Houska (SČ)

Hedera helix; Laburnum anagyroides; Sorbus aucuparia; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Houstoň (ZČ)

Acer negundo; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Corylus avellana; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Morus alba; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhus typhina; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Salix caprea; Spiraea menziesii; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia x euchlora

 

Hrabyně (SM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Cornus sanguinea; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Lycium barbarum; Philadelphus coronarius; Quercus alba; Quercus frainetto; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Hradec u Opavy (SM)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Alnus incana; Aristolochia macrophylla; Berberis verruculosa; Berberis vulgaris; Betula pendula; Buxus sempervirens; Campsis radicans; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Clematis x jackmanii; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster bullatus; Cotoneaster dielsianus; Crataegus chrysocarpa; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rosea’; Daphne mezereum; Daphne mezereum ‘Alba’; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Holodiscus discolor var. ariaefolius; Chaenomeles japonica; Ilex aquifolium; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera pileata; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Mahonia aquifolium; Morus alba; Morus alba; Padus avium; Padus serotina; Parthenocissus quinquefolia; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus tremula; Prunus spinosa; Pyracantha coccinea; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus rubra; Rhamnus frangula; Rhododendron calendulaceum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes uva–crispa subsp. reclinata; Robinia pseudoacacia; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aucuparia; Sorbus aucuparia ‘Edulis’; Spiraea chamaedryfolia var. ulmifolia; Spiraea japonica; Spiraea salicifolia; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum rhytidophyllum; Vinca minor; Vitis riparia

 

Hrádek u Nechanic (VČ)

Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Buddleja davidii; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotoneaster horizontalis; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Euonymus latifolius; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Hedera helix; Chaenomeles japonica; Ligustrum vulgare; Lonicera pileata; Morus alba; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus occidentalis; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Populus x canadensis; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus triloba; Quercus petraea; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Robinia pseudoacacia ‘Stricta’ ?; Rosa glauca; Rosa multiflora; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aucuparia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Symphoricarpos orbiculatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia tomentosa

 

Hrádek u Sušice (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Aristolochia macrophylla; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Cydonia oblonga; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Quercus macranthera; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus

 

Hradiště u Blovic (ZČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Alnus incana; Berberis vulgaris; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Castanea sativa; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus x canadensis; Populus x canescens; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Quercus macranthera; Quercus petraea; Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Robinia viscosa; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Ulmus glabra; Ulmus laevis; Viburnum lantana; Viburnum opulus

 

Hradištko (STČ)

Acer negundo ‘Aureo–variegatum’; Amorpha fruticosa; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Crataegus laevigata; Populus tremula; Prunus mahaleb; Quercus rubra; Sorbaria sorbifolia

 

Hranice na Moravě (SM)

Acer platanoides ‘Globosum’; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Ligustrum vulgare; Parthenocissus quinquefolia; Prunus cerasifera; Robinia x ambigua; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Hroby (JČ)

Aesculus hippocastanum; Caragana arborescens; Corylus avellana; Crataegus laevigata; Deutzia x rosea; Fagus silvatica f. purpurea; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Prunus spinosa; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Hrotovice (JM)

Acer platanoides ‘Globosum’; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Hedera helix; Rosa x rehderiana; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Symphoricarpos albus var. laevigatus

 

Hrubá Skála (VČ)

Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Celtis occidentalis; Clematis vitalba; Fagus silvatica f. purpurea; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Lonicera tatarica; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Ulmus glabra; Viburnum opulus

 

Hrubšice (JM)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus sanguinea; Lycium barbarum; Morus alba; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Hrubý Rohozec (VČ)

Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Aristolochia macrophylla; Castanea sativa; Corylus colurna; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’

 

Hrušovany nad Jevišovkou (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Betula pendula; Buxus sempervirens var. arborescens; Celtis occidentalis; Corylus avellana; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Padus avium; Platanus x hispanica; Platanus x hispanica ‘Suttneri’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus spinosa; Quercus cerris; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa canina; Rosa multiflora; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Sophora japonica ‘Pendula’; Syringa vulgaris; Tamarix pentandra; Tilia tomentosa; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Hřešihlavy (ZČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Laburnum anagyroides; Quercus petraea; Ribes aureum; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Viburnum opulus

 

Hubenov (ZČ)

Crataegus monogyna; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus petraea; Salix alba; Salix viminalis; Syringa vulgaris

 

Humprecht (VČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Celtis occidentalis; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Fagus silvatica f. purpurea; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Prunus spinosa; Rhamnus cathartica; Sorbus aucuparia; Syringa vulgaris; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum lantana

 

Hustopeče nad Bečvou (SM)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Hedera helix; Parthenocissus quinquefolia; Populus balsamifera; Prunus cerasifera; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Chlum u Třeboně (JČ)

Acer campestre; Acer ginnala; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Worleei’; Acer rubrum; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amelanchier laevis; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Caragana arborescens; Caragana frutex; Cornus alba; Corylus avellana; Corylus colurna; Cotinus coggygria; Cotoneaster niger; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Laciniata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Mahonia aquifolium; Malus floribunda; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Physocarpus opulifolius ‘Luteus’; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus simonii; Populus tremula; Quercus palustris; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pendula’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia; Rosa glauca; Rosa rugosa; Salix alba; Salix caprea; Sarothamnus scoparius; Sorbus aria; Spiraea x bumalda; Spiraea x vanhouttei; Tilia cordata; Tilia tomentosa; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Viburnum lentago; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Choceň (VČ)

Acer negundo; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer saccharinum; Acer tataricum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens; Carpinus betulus; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata Purpurea’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Morus alba; Padus avium; Padus serotina; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhus typhina; Ribes alpinum; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia cordata; Ulmus minor; Ulmus glabra ‘Pendula’

 

Chodová Planá (ZČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amelanchier ovalis; Berberis vulgaris; Cornus mas; Corylus avellana; Corylus maxima; Cotoneaster niger; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Lonicera xylosteum; Malus baccata; Morus alba; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Populus x canadensis; Prunus spinosa; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pectinata’; Quercus rubra; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix repens var. rosmarinifolia; Sambucus racemosa; Spiraea douglasii; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus laevis; Viburnum opulus

 

Choltice (VČ)

Acer campestre; Acer cissifolium; Acer negundo ‘Aureo–limbatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Alnus glutinosa; Betula pendula; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus monogyna; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Padus avium; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canescens; Prunus mahaleb; Prunus spinosa; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhus typhina; Robinia pseudoacacia; Rosa rugosa; Salix alba; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea menziesii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Choryně (SM)

Acer campestre; Alnus glutinosa; Amorpha fruticosa; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Deutzia scabra; Duschekia alnobetula; Elaeagnus angustifolia; Forsythia x intermedia; Hibiscus syriacus; Chaenomeles speciosa; Laburnum alpinum; Lonicera fragrantissima; Mahonia aquifolium; Paeonia suffruticosa; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa ‘Laciniata’; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Ulmus glabra

 

Chotěboř (VČ)

Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Betula pendula; Betula pendula ‘Fastigiata’; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Hedera helix; Liriodendron tulipifera; Padus avium; Philadelphus coronarius; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Salix alba; Spiraea menziesii; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’

 

Chotoviny (JČ)

Acer nikoense; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Acer saccharinum ‘Lutescens’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Aralia elata; Buxus sempervirens; Castanea sativa; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus colurna; Cotinus coggygria; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans mandshurica ?; Ligustrum vulgare; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Quercus cerris; Quercus coccinea; Quercus macranthera; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus minor var. suberosa

 

Chotýšany (STČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Chrast (VČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Amorpha fruticosa; Aristolochia macrophylla; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Darlecarlica’; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Laciniata’; Buddleja davidii; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Castanea sativa; Cornus alba; Cornus alba ‘Sibirica Variegata’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotinus coggygria ‘Rubrifolius’; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Chaenomeles japonica; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Malus floribunda; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus alba ‘Pyramidalis’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Potentilla fruticosa; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus triloba; Pyracantha coccinea; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes alpinum; Ribes sanguineum; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa x rehderiana; Sophora japonica; Sorbus torminalis; Spiraea menziesii; Spiraea x arguta; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor ‘Umbraculifera’; Ulmus minor ‘Wredei’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Weigela florida

 

Chropyně (JM)

Alnus glutinosa; Populus nigra; Salix alba; Salix caprea; Syringa vulgaris

 

Chroustovice (VČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Clematis x jackmanii; Cornus alba; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canescens; Rhamnus cathartica; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba ‘Tristis’

 

Chřešťovice (JČ)

Aesculus hippocastanum; Ulmus glabra

 

Chříč (ZČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Lycium barbarum; Magnolia acuminata; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus x canescens; Ribes aureum; Robinia pseudoacacia; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Chudenice, americká zahrada (ZČ)

 x Sorbopyrus auricularis; Acer campestre; Acer cappadocicum; Acer platanoides ‘Palmatifidum’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer saccharinum ‘Wieri’; Acer tataricum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Amelanchier alnifolia; Amelanchier ovalis; Amorpha fruticosa; Aralia elata; Berberis canadensis; Berberis gagnepainii var. lanceifolia; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula papyrifera; Betula pubescens ‘Urticifolia’; Buddleja davidii; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Angustifolia’; Buxus sempervirens ‘Glauca’; Buxus sempervirens ‘Rotundifolia’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Caragana frutex; Carpinus betulus ‘Incisa’; Carpinus betulus ‘Pendula’; Carya tomentosa; Celastrus scandens; Cercidiphyllum japonicum; Clethra alnifolia; Comptonia peregrina var. asplenifolia; Cornus alba; Cornus florida; Cornus mas ‘Aurea’; Cornus sanguinea; Cornus stolonifera var. coloradensis; Corylus avellana ‘Aurea’; Corylus avellana ‘Heterophylla’; Corylus avellana ‘Pendula’; Corylus colurna; Corylus maxima; Cotoneaster integerrimus; Cydonia oblonga; Daphne mezereum; Deutzia scabra; Deutzia x lemoinei; Deutzia x rosea; Elaeagnus commutata; Elaeagnus multiflora; Euonymus europaeus; Euonymus nanus var. turcestanicus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Cristata’; Fagus silvatica ‘Fruticosa’; Fagus silvatica ‘Laciniata’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa var. sieboldii; Fraxinus americana var. juglandifolia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Jaspidea’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gymnocladus dioicus; Halesia carolina; Hippophae rhamnoides; Holodiscus discolor; Hydrangea heteromalla; Hydrangea paniculata; Chaenomeles japonica; Chaenomeles speciosa; Chionanthus virginicus; Juglans nigra; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Liriodendron tulipifera ‘Integrifolium’; Lonicera caprifolium; Lonicera x notha; Lonicera xylosteum; Magnolia acuminata; Morus alba; Ostrya carpinifolia; Padus virginiana; Parthenocissus quinquefolia; Phellodendron amurense; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Prunus spinosa; Pyrus salicifolia; Quercus cerris; Quercus ilicifolia; Quercus imbricaria; Quercus macranthera; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus prinus; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pectinata’; Quercus robur ‘Pendula’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhamnus frangula; Rhododendron ponticum; Rhodotypos scandens; Rhus typhina; Robinia pseudoacacia ‘Microphylla’; Rosa glauca; Rosa pimpinellifolia; Rosa rugosa; Rubus odoratus; Salix alba; Salix caprea; Salix caprea ‘Pendula’; Salix x rubens; Sorbaria sorbifolia; Sorbus torminalis; Spiraea douglasii; Spiraea japonica; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea menziesii; Staphylea pinnata; Staphylea trifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Symphoricarpos orbiculatus; Syringa josikaea; Syringa vulgaris; Tilia americana; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Tilia x euchlora; Ulmus minor ‘Dampieri’; Ulmus minor ‘Wredei’; Ulmus minor var. suberosa; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus glabra ‘Purpurea’; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum lantana; Viburnum lantana ‘Aureum’; Viburnum lentago; Viburnum opulus; Vinca minor; Weigela florida; Weigela florida ‘Variegata’; Weigela japonica; Weigela japonica ‘Carnea’; Weigela japonica ‘Luteovariegata’

 

Chudenice, zámek Lázeň (ZČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Amorpha fruticosa; Aristolochia macrophylla; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Caragana arborescens; Caragana frutex; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus maxima; Cotinus coggygria; Cotoneaster adpressus; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Euonymus fortunei; Euonymus fortunei ‘Gracilis’; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hydrangea arborescens; Chionanthus virginicus; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Ledum palustre; Liriodendron tulipifera; Lonicera pileata; Lonicera x heckrottii; Mahonia aquifolium; Menispermum canadense; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Pyracantha coccinea; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus rubra; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa canina; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Sorbaria sorbifolia; Spiraea douglasii; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Stephanandra incisa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Vitis riparia; Weigela florida

 

Chudobín (SM)

Acer negundo; Acer negundo ‘Quinatum’; Acer pensylvanicum; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Buxus sempervirens ‘Marginata’; Calycanthus floridus; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Cercidiphyllum japonicum; Clematis x jackmanii; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus colurna; Cotinus coggygria; Cotoneaster dammeri ‘Skogsholm’; Daphne mezereum; Deutzia gracilis; Diervilla sessilifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Cristata’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica ‘Rohanii’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Aurea’; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hippophae rhamnoides; Hydrangea macrophylla; Kerria japonica ‘Pleniflora’; Koelreuteria paniculata; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera pileata; Lonicera tatarica; Morus alba; Morus alba; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Paulownia tomentosa; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Philadelphus x virginalis; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus balsamifera; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Populus wilsonii; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus spinosa; Pyracantha coccinea; Quercus robur; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Quercus x turneri ‘Pseudoturneri’; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina ‘Laciniata’; Ribes petraeum; Ribes uva–crispa subsp. reclinata; Robinia pseudoacacia ‘Inermis’; Robinia viscosa; Rosa canina; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sophora japonica; Sorbus aria; Sorbus aria; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa josikaea; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus laevis; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Chuchelná (SM)

Acer palmatum ‘Atropurpureum’; Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens; Catalpa bignonioides; Cotinus coggygria ‘Rubrifolius’; Cotoneaster nitens; Crataegus pedicellata; Deutzia scabra; Erica herbacea; Euonymus fortunei ‘Reticulatus’; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hydrangea paniculata; Chaenomeles japonica; Juglans nigra; Kalmia latifolia; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Mahonia aquifolium; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Potentilla fruticosa; Prunus cerasifera; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus serrulata; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Pterocarya fraxinifolia; Quercus robur; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Viburnum rhytidophyllum; Weigela florida ‘Variegata’

 

Chýnov (JČ)

Acer platanoides ‘Dissectum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Corylus maxima; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Quercus cerris; Quercus petraea; Quercus rubra; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Chýše (ZČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Drummondii’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum ‘Lutescens’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Betula pubescens; Caragana arborescens; Cornus mas; Corylus maxima; Cotinus coggygria; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Populus x canescens; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Ribes alpinum; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus nigra ‘Aureomarginata’; Sorbus aucuparia; Spiraea menziesii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa reflexa ?; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Viburnum lantana

 

Ivančice (JM)

Cornus sanguinea

 

Ivanovice na Hané (JM)

Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Betula pubescens; Cornus mas; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos f. inermis; Gymnocladus dioicus; Lonicera tatarica; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Rosa x rehderiana; Sophora japonica; Tamarix gallica; Tilia x euchlora; Viburnum opulus ‘Roseum’; Wisteria sinensis

 

Jablonná nad Vltavou (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Aureo–variegatum’; Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amelanchier ovalis; Aristolochia macrophylla; Betula pendula ‘Fastigiata’; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea x arguta; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia tomentosa; Ulmus procera

 

Jablonné v Podještědí (SČ)

Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Castanea sativa; Cornus mas; Corylus colurna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Duschekia alnobetula; Fagus silvatica; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera xylosteum; Magnolia kobus var. stellata; Mahonia aquifolium; Padus avium; Populus alba ‘Nivea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera ‘Louis van Houtte’

 

Janovice u Rýmařova (SM)

Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Betula papyrifera; Betula pendula; Betula pendula ‘Youngii’; Carpinus betulus; Cornus alba; Cornus sanguinea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Liriodendron tulipifera; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Quercus macranthera; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Salix alba; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Jánská (SČ)

Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Corylus avellana ‘Pendula’; Corylus maxima; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Hedera helix; Hedera helix ‘Pedata’; Malus floribunda; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus robur ‘Pectinata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa rubiginosa; Salix caprea; Sambucus racemosa; Tilia americana; Tilia tomentosa

 

Jaroměřice (VČ)

Cornus sanguinea; Syringa vulgaris

 

Jaroměřice nad Rokytnou (JM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Drummondii’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Prunus spinosa; Rhus typhina; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa reflexa; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Jaroslavice u Znojma (JM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Dissectum’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens; Catalpa bignonioides; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Hedera helix; Juglans nigra; Morus alba; Parthenocissus quinquefolia; Paulownia tomentosa; Rhamnus cathartica; Rhamnus frangula; Robinia pseudoacacia; Sophora japonica; Sophora japonica ‘Pendula’; Sorbus intermedia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’

 

Javorník ve Slezsku (SM)

Acer pensylvanicum; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Drummondii’; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Akebia quinata; Alnus glutinosa; Alnus incana; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana frutex; Carpinus betulus; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Clematis x jackmanii; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus maxima; Cotinus coggygria; Cotinus coggygria ‘Rubrifolius’; Cotoneaster horizontalis; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Daphne mezereum; Deutzia scabra; Deutzia scabra ‘Plena’; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Hydrangea macrophylla; Ilex aquifolium; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Mahonia aquifolium; Parthenocissus quinquefolia; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Potentilla fruticosa; Prunus triloba; Quercus cerris; Quercus robur; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Ribes petraeum; Robinia pseudoacacia; Robinia pseudoacacia ‘Inermis’; Rosa canina; Rosa glauca; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor; Weigela florida; Weigela florida ‘Purpurea’

 

Jemčina (JČ)

Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra

 

Jemnice (JM)

Acer negundo; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Betula pendula; Carpinus betulus; Carpinus betulus var. angustifolia; Celtis occidentalis; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Corylus maxima ‘Purpurea’; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans cinerea; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Padus avium; Philadelphus coronarius; Platanus occidentalis; Populus alba ‘Nivea’; Populus x canadensis; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rosa canina; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Tilia x euchlora; Vinca minor

 

Jemniště (STČ)

Acer ginnala; Acer negundo; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Carpinus betulus; Catalpa bignonioides; Cercidiphyllum japonicum; Corylus maxima ‘Purpurea’; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Chaenomeles speciosa; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Mahonia aquifolium; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Sarothamnus scoparius; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Viburnum opulus

 

Jesenec (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Lonicera xylosteum; Mahonia aquifolium; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Platanus x hispanica; Spiraea salicifolia; Spiraea x arguta; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Vinca major ‘Variegata’; Vinca minor

 

Jeseník (SM)

Acer palmatum; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Cornus alba; Daphne mezereum; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Potentilla fruticosa; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Viburnum lantana

 

Jeseník nad Odrou (SM)

Acer campestre; Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Platanus x hispanica; Platanus x hispanica ‘Suttneri’; Prunus spinosa; Salix alba; Salix repens var. rosmarinifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra

 

Jesenný (VČ)

Philadelphus coronarius; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Jevišovice – nový zámek (JM)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer saccharinum ‘Wieri’; Ailanthus altissima; Aristolochia macrophylla; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Campsis radicans; Caragana arborescens; Cornus alba; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Hydrangea petiolaris; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Robinia pseudoacacia; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum carlesii; Viburnum lantana; Viburnum rhytidophyllum; Vinca minor; Vitis riparia; Wisteria sinensis

 

Jevišovice – starý zámek (JM)

Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Ulmus glabra

 

Jezdkovice (SM)

Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Cydonia oblonga; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Rosa x rehderiana; Spiraea chamaedryfolia; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus procera

 

Ježovy (ZČ)

Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba

 

Jičín (VČ)

Acer negundo; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer saccharinum; Aristolochia macrophylla; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Calycanthus floridus; Caragana arborescens; Cornus florida; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotinus coggygria; Cotoneaster adpressus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hamamelis vernalis; Hedera helix; Chaenomeles japonica var. alpina; Lonicera tatarica; Lycium barbarum; Mahonia aquifolium; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Paulownia tomentosa; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Ribes sanguineum; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sophora japonica; Spiraea x bumalda; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus minor ‘Wredei’; Viburnum lantana; Yucca filamentosa

 

Jičíněves (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Aureo–limbatum’; Aesculus hippocastanum; Clematis vitalba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Gleditsia triacanthos f. inermis; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus macrocarpa; Quercus rubra; Rhus typhina; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Syringa vulgaris; Tilia americana; Tilia cordata; Ulmus glabra

 

Jilemnice (VČ)

Acer platanoides; Acer pseudoplatanus; Aesculus x carnea; Fagus silvatica; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hippophae rhamnoides; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Jílové u Děčína (SČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus alba; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Lonicera tatarica; Malus baccata; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus minor

 

Jimramov (JM)

Acer platanoides ‘Globosum’; Alnus glutinosa; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Cornus alba; Crataegus laevigata; Daphne mezereum; Erica herbacea; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hydrangea arborescens; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Populus alba ‘Nivea’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Jindice (STČ)

Acer campestre; Acer ginnala; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–notatum’; Acer negundo ‘Auratum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer saccharinum; Acer saccharinum ‘Wieri’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Betula pendula; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Catalpa bignonioides; Cercidiphyllum japonicum; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus laevigata; Elaeagnus angustifolia; Exochorda racemosa; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Morus alba; Phellodendron sachalinense ?; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus alba; Populus nigra; Populus x canescens; Quercus palustris; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa rugosa; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea douglasii; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum plicatum f. tomentosum

 

Jindřichov (SM)

Acer platanoides; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Carpinus betulus; Carpinus betulus ‘Pendula’; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Cydonia oblonga; Deutzia gracilis; Deutzia scabra; Deutzia x rosea; Euonymus europaeus; Euonymus fortunei ‘Reticulatus’; Euonymus fortunei var. radicans; Fagus silvatica; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Hydrangea paniculata; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Lavandula angustifolia; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Mahonia aquifolium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus tremula; Populus x canescens; Pyrus salicifolia; Quercus robur; Quercus rubra; Robinia pseudoacacia ‘Inermis’; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Sorbus aucuparia ‘Edulis’; Spiraea salicifolia; Syringa vulgaris; Ulmus laevis; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Vinca major ‘Variegata’; Weigela florida

 

Jindřichovice (ZČ)

Acer negundo; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus alba; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Padus avium; Physocarpus opulifolius; Quercus rubra; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Viburnum opulus

 

Jindřichův Hradec (JČ)

Acer campestre; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Caragana frutex; Carpinus betulus; Clematis vitalba; Euonymus europaeus; Hedera helix; Rhododendron caucasicum ‘Cunningham’s White’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra

 

Jinošov (JM)

Acer campestre; Acer platanoides; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Carpinus betulus; Cornus sanguinea; Cotoneaster dielsianus; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia gracilis; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus alba; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhus typhina; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor; Weigela florida

 

Jirny (STČ)

Acer negundo; Acer negundo ‘Auratum’; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Aristolochia macrophylla; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Cornus sanguinea; Cotoneaster divaricatus; Crataegus monogyna ‘Pteridifolia’; Crataegus laevigata; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Pterocarya fraxinifolia; Quercus macranthera; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa x chinensis; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Yucca filamentosa

 

Jistebnice (JČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Betula papyrifera; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Cornus alba; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Laciniata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Sorbus latifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa vulgaris; Tilia americana; Tilia tomentosa; Tilia x euchlora; Ulmus minor

 

Kacéřov u Plzně (ZČ)

Acer negundo; Fraxinus excelsior; Lycium barbarum; Prunus spinosa; Rhamnus frangula; Robinia pseudoacacia; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora

 

Kacéřov u Sokolova (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Corylus avellana; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Quercus petraea; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Kácov (STČ)

Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus mas; Crataegus laevigata; Lycium barbarum; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus mahaleb; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Kačina (STČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Amelanchier ovalis; Amorpha fruticosa; Berberis vulgaris; Catalpa bignonioides; Cornus alba; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Gymnocladus dioicus; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Quercus cerris; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Wisteria sinensis

 

Kamenice (STČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer saccharinum; Acer tataricum; Alnus glutinosa; Amorpha fruticosa; Caragana arborescens; Cornus alba; Fagus silvatica f. purpurea; Hydrangea petiolaris; Chaenomeles japonica; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus palustris; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Kamenice (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens var. arborescens; Cercidiphyllum japonicum; Cornus sanguinea; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Padus avium; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Ribes alpinum; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus aria; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis

 

Kamenice nad Lipou (JČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Aristolochia macrophylla; Betula lenta; Caragana arborescens; Clematis x jackmanii; Cornus alba; Cornus sanguinea; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Prunus mahaleb; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa multiflora; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x bumalda; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Roseum’; Weigela florida

 

Kanice (ZČ)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles speciosa; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Ribes alpinum; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tamarix gallica; Ulmus glabra; Ulmus procera

 

Kardašova Řečice (JČ)

Aesculus hippocastanum; Buddleja davidii; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Cornus alba; Cotoneaster divaricatus ?; Crataegus laevigata; Daphne mezereum; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hydrangea arborescens; Kerria japonica; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Mahonia aquifolium; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhus typhina; Spiraea crenata; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Symphoricarpos rotundifolius; Ulmus minor; Ulmus glabra; Weigela florida

 

Karlov (JČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Juglans nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Rosa canina; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Karlova Koruna (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Amelanchier ovalis; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens var. arborescens; Castanea sativa; Catalpa ovata; Clematis vitalba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Corylus maxima; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Cydonia oblonga; Deutzia gracilis; Deutzia x rosea; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Ilex aquifolium; Ilex aquifolium ‘Ferox’; Laburnum alpinum; Laurocerasus officinalis ‘Zabeliana’; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Philadelphus x lemoinei; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Populus x canadensis; Prunus mahaleb; Prunus spinosa; Quercus cerris; Quercus macrocarpa; Quercus petraea; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia ‘Tortuosa’; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Spiraea menziesii; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tamarix gallica; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Viburnum lantana; Viburnum rhytidophyllum

 

Karlštejn (VČ)

Fagus silvatica; Sambucus racemosa

 

Kelč (SM)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Andrachne colchica; Betula pendula ‘Youngii’; Caragana arborescens; Cornus alba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cotinus coggygria; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hippophae rhamnoides; Chaenomeles speciosa; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Prunus cerasifera; Rhamnus cathartica; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea douglasii; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Symphoricarpos orbiculatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia tomentosa; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Klášter – Vilémov (VČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Potentilla fruticosa; Prunus spinosa; Rhamnus cathartica; Salix alba; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Viburnum opulus

 

Klášterec nad Ohří (SČ)

Acer campestre; Acer palmatum ‘Dissectum’; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Palmatifidum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer saccharinum ‘Wieri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Alnus glutinosa; Alnus glutinosa ‘Laciniata’; Berberis vulgaris; Betula maximowicziana; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens ‘Lorbergii’; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus; Carpinus betulus ‘Quercifolia’; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Cotoneaster horizontalis; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Euonymus hupehensis; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Cristata’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Chaenomeles japonica; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Magnolia acuminata; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Platanus orientalis ?; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus fruticosa ‘Pendula’; Prunus spinosa; Pterocarya fraxinifolia; Pyracantha coccinea; Quercus frainetto; Quercus macranthera; Quercus macrocarpa; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Quercus x heterophylla; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix repens; Sophora japonica ‘Albovariegata’; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra ‘Pendula’

 

Klášterní Hradiště (STČ)

Alnus glutinosa

 

Klimkovice (SM)

Acer ginnala; Acer negundo; Acer negundo ‘Quinatum’; Acer palmatum; Acer palmatum ‘Dissectum’; Acer platanoides ‘Crimson King’; Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Amelanchier ovalis; Amelanchier ovalis; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Purpurea’; Buddleja davidii; Caragana arborescens; Carpinus betulus ‘Columnaris’; Carpinus betulus ‘Pendula’; Catalpa bignonioides; Cornus alba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Corylus colurna; Cotinus coggygria; Cotinus coggygria ‘Rubrifolius’; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster dielsianus; Cotoneaster horizontalis; Cotoneaster niger; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Daphne mezereum; Deutzia scabra; Exochorda racemosa; Fagus silvatica; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Hibiscus syriacus; Hippophae rhamnoides; Hypericum calycinum; Laburnum anagyroides; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius ‘Luteus’; Populus balsamifera; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canescens; Potentilla fruticosa; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus fruticosa; Prunus serrulata; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Prunus tenella; Prunus triloba; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Rosa sericea var. omeiensis; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix repens var. rosmarinifolia; Sorbus aria ‘Majestica’; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Spiraea menziesii; Spiraea x arguta; Symphoricarpos orbiculatus ‘Variegatus’; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus minor ‘Dampieri’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum carlesii; Viburnum lantana; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum plicatum; Viburnum rhytidophyllum; Vinca minor; Weigela floribunda; Wisteria sinensis

 

Klobouky u Brna (JM)

Aesculus hippocastanum; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Euonymus verrucosus; Forsythia suspensa; Koelreuteria paniculata; Lonicera tatarica; Rhamnus cathartica; Syringa vulgaris

 

Klokočov (SM)

Berberis thunbergii; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus tremula; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Weigela florida

 

Kobylá (SM)

Acer negundo; Acer negundo ‘Aureo–variegatum’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Catalpa bignonioides; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Cotinus coggygria; Cotoneaster acutifolius; Crataegus monogyna; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Hydrangea paniculata; Padus avium; Padus serotina; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba; Populus tremula; Quercus cerris; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhus typhina; Rosa glauca; Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia ‘Edulis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus laevis; Viburnum lantana

 

Kolešovice (SČ)

Acer campestre; Acer ginnala; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Forsythia x intermedia; Chaenomeles japonica; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera xylosteum; Morus nigra; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Populus tremula; Populus x canadensis; Potentilla fruticosa; Ptelea trifoliata; Quercus petraea; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes aureum; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Kolinec (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Populus x canescens; Quercus petraea; Salix alba; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus procera; Viburnum opulus

 

Koloděje (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–limbatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Alnus incana; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus sanguinea; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Laburnum alpinum; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus x canadensis; Prunus spinosa; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia; Rosa canina; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Spiraea thunbergii; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Vinca minor; Yucca filamentosa

 

Koloděje nad Lužnicí (JČ)

Aesculus hippocastanum; Liriodendron tulipifera; Populus alba ‘Nivea’; Quercus rubra; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra

 

Komařice (JČ)

Aesculus hippocastanum; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Komorní Hrádek (STČ)

Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens; Fagus silvatica; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera xylosteum; Lycium barbarum; Philadelphus coronarius; Platanus occidentalis; Rhus typhina; Salix caprea; Staphylea pinnata; Syringa vulgaris

 

Konárovice (STČ)

Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus maxima; Cotoneaster horizontalis; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hamamelis vernalis; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Magnolia x soulangeana; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Mahonia aquifolium; Morus alba; Padus avium; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Platanus occidentalis; Platanus x hispanica; Populus x canadensis; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix repens; Salix viminalis; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Viburnum lantana; Viburnum opulus ‘Roseum’; Wisteria sinensis; Yucca filamentosa

 

Konice (JM)

Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus sanguinea; Fagus silvatica f. purpurea; Padus avium; Philadelphus coronarius; Prunus cerasifera; Robinia pseudoacacia; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Konice (STČ)

Aesculus hippocastanum; Cornus sanguinea; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Morus alba; Philadelphus coronarius; Prunus mahaleb; Quercus petraea; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis

 

Konopiště (STČ)

Acer campestre; Acer campestre ‘Compactum’; Acer ginnala; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–limbatum’; Acer negundo ‘Aureo–limbatum’; Acer platanoides ‘Oekonomierat Stoll’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Atropurpureum’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer rubrum; Acer saccharinum; Acer saccharinum ‘Wieri’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Alnus glutinosa ‘Imperialis’; Alnus glutinosa ‘Pyramidalis’; Amorpha fruticosa; Aralia spinosa; Aristolochia macrophylla; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Minor’; Berberis vulgaris; Betula pendula; Betula pendula ‘Darlecarlica’; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Laciniata’; Betula pendula ‘Purpurea’; Buxus sempervirens ‘Angustifolia’; Buxus sempervirens ‘Argenteo–variegata’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Ceanothus x pallidus; Cladrastis lutea; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus mas; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus avellana ‘Pendula’; Corylus colurna; Cotinus coggygria; Cotoneaster horizontalis; Daphne mezereum; Deutzia gracilis; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Laciniata’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica ‘Rohanii’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera syringantha var. wolfii; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Lonicera xylosteum; Magnolia kobus var. stellata; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Morus alba ‘Pendula’; Padus avium; Padus serotina; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Aureus’; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Physocarpus opulifolius ‘Luteus’; Populus alba; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus simonii; Populus tremula; Populus x canadensis; Potentilla fruticosa; Quercus alba; Quercus alba f. elongata; Quercus cerris; Quercus frainetto; Quercus imbricaria; Quercus macranthera; Quercus macrocarpa; Quercus mongolica var. groseserrata; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Argenteovariegata’; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus robur ‘Cucullata’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron caucasicum ‘Cunningham’s White’; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa rugosa; Rubus odoratus; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Sorbus aria; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Spiraea x arguta; Spiraea x bumalda; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Tilia x euchlora; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum rhytidophyllum; Vinca minor; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Kopidlno (VČ)

Acer campestre; Acer campestre; Acer circinatum; Acer ginnala; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–notatum’; Acer negundo ‘Aureo–variegatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Alnus glutinosa ‘Laciniata’; Amelanchier ovalis; Amorpha fruticosa; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buddleja alternifolia; Buddleja davidii; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Angustifolia’; Calycanthus floridus; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus alba ‘Spaethii’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotinus coggygria; Cotoneaster horizontalis; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Deutzia gracilis; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Euonymus latifolius; Exochorda racemosa; Fagus silvatica ‘Albovariegata’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Hippophae rhamnoides; Hydrangea arborescens; Hydrangea heteromalla; Chaenomeles japonica; Chaenomeles speciosa; Chionanthus virginicus; Juglans nigra; Koelreuteria paniculata; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis Macrophylla’; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Liriodendron tulipifera; Lonicera syringantha; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Magnolia kobus var. stellata; Malus floribunda; Malus x arnoldiana; Padus avium; Padus serotina; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Prunus cerasifera; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus spinosa; Prunus triloba; Prunus x yedoensis ‘Shidare Yoshino’ ?; Ptelea trifoliata; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes alpinum; Ribes sanguineum; Robinia pseudoacacia; Rosa canina; Rosa glauca; Rosa rugosa; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aria; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Spiraea menziesii; Spiraea prunifolia; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tamarix gallica; Tamarix tetrandra; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum carlesii; Viburnum farreri; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum plicatum f. tomentosum; Viburnum rhytidophyllum; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Koryčany (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus alba ‘Rosenthalii’; Cornus sanguinea; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Laburnum anagyroides; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Populus nigra; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus fruticosa ‘Pendula’; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Quercus petraea; Robinia pseudoacacia ‘Aurea’; Rosa canina; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus torminalis; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix gallica

 

Kosmonosy (STČ)

Acer campestre; Acer negundo ‘Aureo–variegatum’; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Crataegus chrysocarpa; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera nitida; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus rubra; Rhus typhina; Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix alba; Sorbus aucuparia; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Ulmus glabra; Viburnum opulus

 

Kosova Hora (STČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Cotoneaster dielsianus; Euonymus europaeus; Chaenomeles speciosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Ulmus minor

 

Kostelec nad Černými lesy (STČ)

Caragana arborescens; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Fagus silvatica f. purpurea; Philadelphus coronarius; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa rugosa; Syringa vulgaris; Yucca filamentosa

 

Kostelec nad Orlicí (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer palmatum; Acer palmatum ‘Atropurpureum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer saccharinum; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula; Buxus sempervirens var. arborescens; Catalpa ovata; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotoneaster dielsianus; Cotoneaster horizontalis; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Zlatia’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Hydrangea arborescens; Hydrangea petiolaris; Chaenomeles speciosa; Juglans cinerea; Laburnum anagyroides; Lespedeza thunbergii; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Mahonia aquifolium; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Philadelphus x lemoinei; Platanus occidentalis; Populus alba; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Populus wilsonii; Prunus spinosa; Pterocarya fraxinifolia; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pectinata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa glauca; Rosa x rehderiana; Salix alba; Sorbaria sorbifolia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Staphylea pinnata; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Vinca minor; Weigela florida

 

Kostelec u Liběchova (STČ)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus sanguinea; Corylus maxima; Fagus silvatica; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Morus alba; Philadelphus coronarius; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes alpinum; Sorbus torminalis; Syringa vulgaris; Vinca minor

 

Kostomlaty pod Milešovkou (SČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Crataegus laevigata; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra

 

Kostrčany (ZČ)

Acer campestre; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotinus coggygria; Deutzia scabra; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Padus avium; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhus typhina; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Košátky (STČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Populus tremula; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Košetice (JČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus x carnea; Buxus sempervirens; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Corylus maxima; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Kerria japonica; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Populus x canadensis; Prunus mahaleb; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa glauca; Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea menziesii; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Viburnum opulus

 

Kout na Šumavě (ZČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Crataegus monogyna; Fagus silvatica; Gleditsia triacanthos; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Quercus robur; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa canina; Salix alba; Salix caprea; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Viburnum opulus

 

Kovalovice (SM)

Fagus silvatica; Prunus spinosa; Syringa vulgaris

 

Kozel (ZČ)

Acer negundo ‘Argenteo–limbatum’; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amorpha fruticosa; Aralia spinosa; Berberis julianae; Berberis verruculosa; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Youngii’; Caragana arborescens; Carpinus betulus ‘Fastigiata’; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Clematis x jackmanii; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus colurna; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster horizontalis; Crataegus laevigata; Daphne cneorum; Deutzia x rosea; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Laciniata’; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Gymnocladus dioicus; Hibiscus syriacus; Hydrangea arborescens; Hypericum calycinum; Chaenomeles japonica var. alpina; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera xylosteum; Padus avium; Padus serotina; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Prunus spinosa; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Fuerst Schwarzenberg’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhodotypos scandens; Rhus typhina; Rhus typhina ‘Dissecta’; Ribes alpinum; Rosa multiflora; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix caprea; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Spiraea veitchii; Spiraea x bumalda; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Ulmus procera; Viburnum opulus; Viburnum rhytidophyllum; Viburnum ‘Pragense’; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Krakovec u Litovle (JM)

Crataegus laevigata; Philadelphus coronarius; Quercus petraea; Quercus robur ‘Umbraculifera’; Quercus rubra; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x vanhouttei; Tilia cordata; Ulmus procera

 

Králův Dvůr (STČ)

Aesculus hippocastanum; Prunus mahaleb; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris

 

Krásné Březno (SČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Celtis occidentalis; Cornus mas; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Liriodendron tulipifera ‘Integrifolium’; Lonicera tatarica; Morus alba; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa x rehderiana; Salix alba; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Krásný Dvůr u Podbořan (SČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Betula pendula; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Castanea sativa; Clematis campaniflora; Clematis montana ‘Rubens’; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus colurna; Corylus maxima; Crataegus monogyna; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans cinerea; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Philadelphus x falconeri; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Muscaviensis’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus frangula; Rhus radicans; Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Rosa canina; Rosa centifolia; Rosa rugosa; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Krasonice (JM)

Acer pseudoplatanus; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Castanea sativa; Cornus alba; Cornus sanguinea; Euonymus verrucosus; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Padus avium; Philadelphus coronarius; Pterocarya fraxinifolia; Quercus petraea; Quercus robur; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia cordata; Tilia platyphyllos

 

Kratochvíle (JČ)

Acer campestre; Acer ginnala; Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Celastrus orbiculatus; Cotoneaster horizontalis; Euonymus europaeus; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Chaenomeles japonica var. alpina; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes sanguineum; Rosa sericea var. omeiensis; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Spiraea x arguta; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Syringa vulgaris; Viburnum opulus; Weigela florida; Weigela florida ‘Variegata’

 

Kravaře (SM)

Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Cercidiphyllum japonicum; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotinus coggygria; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Erica herbacea; Erica tetralix; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Chionanthus virginicus; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Padus serotina; Parthenocissus quinquefolia; Phellodendron amurense; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Populus tremula; Populus wilsonii; Populus x canescens; Prunus spinosa; Pyrus salicifolia; Quercus palustris; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus rubra; Rhododendron calendulaceum; Rhododendron japonicum; Rhododendron schlippenbachii; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes alpinum; Rosa rugosa; Rubus odoratus; Salix alba; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa josikaea; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus laevis; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum rhytidophyllum; Vinca minor; Weigela florida

 

Kravsko (JM)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Amelanchier alnifolia; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens; Caragana arborescens; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus sanguinea; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Lonicera xylosteum; Menispermum canadense; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa x rehderiana; Sophora japonica; Spiraea nipponica; Spiraea x bumalda; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Vinca minor; Weigela florida; Wisteria sinensis; Yucca filamentosa

 

Kroměříž – Květná zahrada (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Carpinus betulus ‘Columnaris’; Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Hedera helix; Hydrangea paniculata ‘Grandiflora’; Liriodendron tulipifera; Platanus x hispanica; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus spinosa; Rhamnus cathartica; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Viburnum farreri ‘Nanum’

 

Kroměříž – zámek (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Odessanum’; Acer palmatum ‘Atropurpureum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Amelanchier ovalis; Aralia elata; Aristolochia macrophylla; Berberis thunbergii ‘Minor’; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Calycanthus floridus; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus ‘Columnaris’; Carpinus betulus ‘Pendula’; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Cladrastis lutea; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus alba ‘Spaethii’; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Pendula’; Corylus colurna; Cotinus coggygria; Cotinus coggygria ‘Rubrifolius’; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Euonymus nanus var. turcestanicus; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Rohanii’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fontanesia phillyreoides; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Halesia carolina; Hamamelis mollis; Hibiscus syriacus; Hippophae rhamnoides; Hydrangea arborescens; Hydrangea paniculata ‘Grandiflora’; Chaenomeles speciosa; Chionanthus virginicus; Jasminum nudiflorum; Juglans cinerea; Juglans nigra; Kerria japonica; Koelreuteria paniculata; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Magnolia acuminata; Magnolia hypoleuca; Magnolia x soulangeana; Magnolia x soulangeana ‘Alexandrina’; Malus baccata; Malus floribunda; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Phellodendron amurense; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Populus x canadensis; Prunus cerasifera; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus serrulata; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Prunus triloba; Pterocarya fraxinifolia; Quercus cerris; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus robur; Quercus robur ‘Albomarmorata’; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Rhus typhina ‘Laciniata’; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa canina; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Sophora japonica ‘Pendula’; Sorbus aria; Sorbus torminalis; Spiraea douglasii; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea menziesii; Spiraea thunbergii; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Symphoricarpos x chenaultii; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tamarix gallica; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum lantana; Viburnum rhytidophyllum; Weigela florida

 

Křemýž (SČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Amorpha fruticosa; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Crataegus laevigata; Deutzia x rosea; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Platanus occidentalis; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canescens; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Křimice (ZČ)

Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Betula pendula; Catalpa bignonioides; Corylus maxima; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus cerasifera; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa x rehderiana; Salix alba; Syringa vulgaris; Tilia americana; Ulmus minor; Ulmus laevis

 

Křinec (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–notatum’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer tataricum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Amelanchier laevis; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Corylus maxima ‘Purpurea’; Crataegus laevigata; Cydonia oblonga; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hamamelis vernalis; Hedera helix; Chaenomeles japonica; Kerria japonica; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Potentilla fruticosa; Ptelea trifoliata; Rhus typhina; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus nigra ‘Albovariegata’; Sorbus torminalis; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Ulmus procera; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum lantana; Viburnum opulus

 

Křižanov (JM)

Acantholimon glumaceum; Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Drummondii’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens; Clematis x jackmanii; Cornus mas; Corylus colurna; Corylus maxima; Crataegus laevigata; Daphne mezereum; Deutzia gracilis; Elaeagnus commutata; Erica herbacea; Euonymus europaeus; Euonymus fortunei ‘Reticulatus’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fagus silvatica ‘Purpurea Pendula’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica ‘Rohanii’; Fagus silvatica f. purpurea; Fontanesia phillyreoides; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles japonica; Chaenomeles japonica var. alpina; Laburnum anagyroides; Magnolia kobus var. stellata; Magnolia x soulangeana ‘Alexandrina’; Mahonia aquifolium; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Potentilla fruticosa; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Prunus triloba; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron schlippenbachii; Rhododendron smirnowii; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa reflexa; Syringa vulgaris; Tamarix pentandra; Tilia americana; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus minor ‘Wredei’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus; Vinca minor; Weigela florida

 

Kuks (VČ)

Berberis julianae; Buddleja davidii; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hydrangea paniculata; Chaenomeles speciosa; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Magnolia acuminata; Magnolia x soulangeana; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Ribes aureum; Rosa rugosa; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus intermedia; Spiraea x bumalda; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Weigela florida

 

Kunčice (SM)

Aesculus hippocastanum; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Philadelphus coronarius; Quercus rubra; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Ulmus glabra; Weigela florida

 

Kunín (SM)

Acer negundo; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Carpinus betulus; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Hedera helix; Parthenocissus quinquefolia; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra ‘Aurea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canescens; Quercus robur; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus procera

 

Kunratice (STČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Castanea sativa; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus monogyna; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Ilex aquifolium; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Physocarpus opulifolius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Ptelea trifoliata; Quercus palustris; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus frangula; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa canina; Rosa rugosa; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia americana; Tilia platyphyllos; Ulmus minor

 

Kunštát na Moravě (JM)

Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Colutea arborescens; Cornus mas; Cornus sanguinea; Euonymus europaeus; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Lycium barbarum; Parthenocissus quinquefolia; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus robur; Sorbus aucuparia; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Kupařovice (JM)

Morus alba

 

Kurovice (JM)

Aesculus hippocastanum; Parthenocissus quinquefolia; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus spinosa; Rosa x rehderiana; Syringa vulgaris

 

Kuřivody (SČ)

Populus nigra subsp. pyramidalis; Salix alba; Salix caprea

 

Kvasice (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteovariegatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis vulgaris; Betula pubescens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Carpinus betulus var. angustifolia; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Cotinus coggygria; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hibiscus syriacus; Juglans nigra; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus balsamifera; Prunus spinosa; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Sorbus torminalis; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus procera; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Kvítkův Dvůr (JČ)

Ligustrum vulgare; Populus nigra subsp. pyramidalis; Rosa rugosa; Salix alba; Syringa vulgaris

 

Kyjovice (SM)

Acer campestre; Acer ginnala; Acer negundo; Acer platanoides; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Aristolochia macrophylla; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Calycanthus fertilis; Caragana arborescens; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotinus coggygria; Cotoneaster bullatus; Cotoneaster moupinensis; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata ‘Punicea’; Cydonia oblonga; Deutzia scabra ‘Candidissima’; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Euonymus fortunei var. radicans; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fuchsia magellanica ‘Gracilis’; Hedera helix; Hedera helix ‘Pedata’; Hydrangea arborescens ‘Grandiflora’; Hydrangea heteromalla; Hydrangea paniculata; Hydrangea sargentiana; Chaenomeles japonica; Chaenomeles speciosa; Ilex aquifolium; Juglans cinerea; Juglans ailanthifolia; Kalopanax pictus var. maximowiczii; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Lycium barbarum; Mahonia aquifolium; Malus floribunda; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Parthenocissus tricuspidata; Phellodendron amurense; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus tremula; Populus x canescens; Prunus spinosa; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes alpinum; Ribes sanguineum; Rosa rugosa; Rubus odoratus; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sophora japonica; Sorbus aucuparia ‘Edulis’; Sorbus intermedia; Spiraea chamaedryfolia var. ulmifolia; Spiraea salicifolia; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia tomentosa; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus; Viburnum rhytidophyllum; Vitis riparia; Weigela florida

 

Lanškroun (VČ)

Acer negundo ‘Versicolor’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Corylus maxima ‘Purpurea’; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Kalmia latifolia; Liriodendron tulipifera; Mahonia aquifolium; Philadelphus coronarius; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Weigela florida

 

Lány (STČ)

Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Betula lenta; Betula pendula; Betula pendula ‘Darlecarlica’; Betula pendula ‘Youngii’; Carpinus betulus ‘Pendula’; Castanea sativa; Cotinus coggygria; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Quercus macranthera; Quercus robur; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Sorbus torminalis; Tilia cordata; Ulmus procera

 

Laškov (JM)

Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis julianae; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Deutzia scabra; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos; Chaenomeles japonica; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus x canadensis; Potentilla fruticosa; Prunus mahaleb; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa x rehderiana; Sorbus aucuparia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus procera; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’

 

Lázně Kynžvart (ZČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus; Acer rubrum; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Betula papyrifera; Betula pendula; Betula pendula ‘Youngii’; Buddleja davidii; Buxus sempervirens ‘Bullata’; Caragana arborescens; Carpinus betulus ‘Pendula’; Cornus alba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Corylus colurna; Corylus maxima; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster dammeri var. radicans; Cotoneaster horizontalis; Cotoneaster horizontalis ‘Variegatus’; Cotoneaster microphyllus f. thymifolius; Cotoneaster salicifolius; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Erica herbacea; Euonymus europaeus; Euonymus fortunei ‘Gracilis’; Euonymus fortunei ‘Vegetus’; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fagus silvatica ‘Purpurea Pendula’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Hippophae rhamnoides; Hydrangea arborescens; Ilex aquifolium; Laurocerasus officinalis; Laurocerasus officinalis ‘Latifolia’; Laurocerasus officinalis ‘Zabeliana’; Ligustrum vulgare; Lonicera henryi; Lonicera pileata; Lonicera xylosteum; Mahonia bealei; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus tremula; Potentilla fruticosa ‘Vilmoriniana’; Quercus frainetto; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhododendron ‘Praecox; Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Sorbus torminalis; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Spiraea x arguta; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa reflexa; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia petiolaris; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus procera; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum rhytidophyllum; Vinca minor; Yucca filamentosa

 

Lčovice (JČ)

Acer campestre; Castanea sativa; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Ligustrum vulgare; Quercus rubra; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aucuparia; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Lednice (JM)

Acanthopanax sieboldianus; Acanthopanax trifoliatus; Acer campestre; Acer circinatum; Acer ginnala; Acer monspessulanum; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–limbatum’; Acer saccharum subsp. nigrum; Acer nikoense; Acer palmatum; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Crimson King’; Acer platanoides ‘Dissectum’; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer rubrum; Acer saccharinum; Acer saccharum; Acer tataricum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Alnus glutinosa ‘Laciniata’; Amelanchier canadensis; Amelanchier ovalis; Amorpha fruticosa; Aralia elata; Aristolochia macrophylla; Berberis gagnepainii var. lanceifolia; Berberis julianae; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis thunbergii ‘Minor’; Berberis verruculosa; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Berberis wilsoniae; Berberis x stenophylla; Betula lenta; Betula papyrifera; Betula pendula; Betula pendula ‘Laciniata’; Betula pendula ‘Youngii’; Buddleja alternifolia; Buddleja japonica; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Marginata’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Calycanthus floridus; Caragana arborescens; Caragana frutex; Caragana microphylla; Caragana pygmaea; Caragana spinosa; Carpinus betulus ‘Columnaris’; Carpinus betulus ‘Fastigiata’; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Catalpa speciosa; Ceanothus x pallidus; Celastrus scandens; Celtis occidentalis; Cercidiphyllum japonicum; Cercis canadensis; Cercis siliquastrum; Cladrastis lutea; Clematis vitalba; Colutea x media; Cornus alba; Cornus amomum; Cornus florida; Cornus mas; Cornus sanguinea; Cornus stolonifera ‘Flaviramea’; Corylopsis spicata; Corylus americana; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Cotinus coggygria; Cotoneaster dielsianus; Cotoneaster divaricatus; Cotoneaster horizontalis; Cotoneaster niger; Cotoneaster nitens; Cotoneaster racemiflorus; Cotoneaster salicifolius; Crataegus crus–galli; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Crataegus x prunifolia; Cydonia oblonga; Deutzia gracilis; Deutzia x lemoinei; Deutzia x lemoinei; Diervilla sessilifolia; Diospyros virginiana; Elaeagnus angustifolia; Elaeagnus commutata; Elaeagnus commutata; Erica herbacea; Eucommia ulmoides; Eucommia ulmoides; Euonymus alatus; Euonymus europaeus; Euonymus latifolius; Euonymus planipes; Exochorda racemosa; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fontanesia phillyreoides; Forestiera neo–mexicana; Forsythia giraldiana; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Forsythia x intermedia ‘Spectabilis’; Fothergilla gardenii; Fraxinus americana; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Fraxinus pensylvanica; Gleditsia sinensis; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Gymnocladus dioicus; Halimodendron halodendron; Hamamelis japonica; Hamamelis japonica var. flavopurpurascens; Hamamelis vernalis; Hamamelis virginiana; Hedera helix; Hibiscus syriacus; Hippophae rhamnoides; Holodiscus discolor; Hydrangea arborescens; Hydrangea heteromalla; Hydrangea sargentiana; Chaenomeles speciosa; Chionanthus virginicus; Ilex aquifolium; Indigofera heterantha; Jasminum nudiflorum; Juglans nigra; Kerria japonica; Kerria japonica ‘Pleniflora’; Koelreuteria paniculata; Kolkwitzia amabilis; Laburnum alpinum; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Ligustrum obtusifolium var. regelianum; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera ferdinandii; Lonicera fragrantissima; Lonicera henryi; Lonicera korolkowii; Lonicera maackii; Lonicera morrowii; Lonicera pileata; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Alba’; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Lonicera xylosteum; Loranthus europaeus; Lycium barbarum; Maclura pomifera; Magnolia acuminata; Magnolia kobus; Mahonia aquifolium; Mahonia bealei; Mahonia repens; Malus floribunda; Malus ioensis; Malus pumila ‘Elise Rathke’; Malus x arnoldiana; Malus x gloriosa; Menispermum canadense; Morus alba; Morus alba ‘Pendula’; Myrica cerifera; Orixa japonica; Ostrya carpinifolia; Padus avium; Padus serotina; Paeonia suffruticosa; Parrotia persica; Parthenocissus quinquefolia; Parthenocissus tricuspidata; Paulownia tomentosa; Phellodendron amurense; Phellodendron chinense; Phellodendron lavallei; Philadelphus coronarius; Philadelphus inodorus; Philadelphus pubescens; Philadelphus x cymosus; Philadelphus x falconeri; Philadelphus x lemoinei; Philadelphus x purpureo–maculatus; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Photinia villosa; Physocarpus opulifolius; Platanus occidentalis; Platanus x hispanica; Platanus x hispanica ‘Suttneri’; Poncirus trifoliata; Populus alba; Populus alba ‘Nivea’; Populus balsamifera; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus simonii; Populus tremula; Potentilla fruticosa; Prinsepia sinensis; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus serrulata; Prunus serrulata ‘Amanogawa’; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Prunus spinosa; Prunus subhirtella ‘Autumnalis’; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Prunus triloba; Prunus x yedoensis; Ptelea trifoliata; Pyracantha coccinea; Quercus frainetto; Quercus macranthera; Quercus palustris; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Heterophylla’; Quercus robur ‘Pendula’ ?; Quercus rubra; Quercus x turneri ‘Pseudoturneri’; Rhamnus cathartica; Rhamnus frangula; Rhododendron campanulatum; Rhododendron caucasicum ‘Cunningham’s White’; Rhododendron hirsutum; Rhododendron japonicum; Rhododendron smirnowii; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhododendron ‘Praecox; Rhodotypos scandens; Rhus radicans; Rhus typhina; Rhus typhina ‘Laciniata’; Ribes alpinum; Ribes aureum; Ribes petraeum; Ribes sanguineum; Robinia pseudoacacia; Robinia pseudoacacia ‘Tortuosa’; Robinia pseudoacacia ‘Unifolia’; Robinia viscosa; Rosa britzensis; Rosa foetida; Rosa hugonis; Rosa moyesii ‘Fargesii’; Rosa multiflora; Rosa roxburghii; Rosa rugosa; Rosa setigera; Rosa willmottiae; Rosa x macrantha; Rosa x pteragonis; Rubus odoratus; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix matsudana ‘Tortuosa’; Salix repens var. rosmarinifolia; Sophora japonica; Sophora japonica ‘Pendula’; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aria; Sorbus aria ‘Majestica’; Sorbus discolor; Sorbus intermedia; Sorbus torminalis; Spiraea japonica; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea nipponica; Spiraea salicifolia; Spiraea x arguta; Spiraea x bumalda; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Staphylea colchica; Staphylea pinnata; Stephanandra incisa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Symphoricarpos orbiculatus; Syringa reticulata; Syringa pekinensis; Syringa reticulata; Syringa sweginzowii; Syringa patula; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Syringa x persica; Syringa x swegiflexa; Tamarix pentandra; Tilia petiolaris; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum carlesii; Viburnum farreri; Viburnum farreri ‘Nanum’; Viburnum lantana; Viburnum lentago; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum prunifolium; Viburnum rhytidophyllum; Viburnum utile; Viburnum x carlcephalum; Viburnum x juddii; Viburnum ‘Pragense’; Viburnum x rhytidophylloides; Vinca minor; Vitis coignetiae; Vitis riparia; Weigela coraeensis; Weigela florida; Wisteria sinensis; x Mahoberberis neubertii; Yucca filamentosa; Zelkova serrata

 

Lechovice (JM)

Acer campestre; Acer negundo ‘Argenteovariegatum’; Acer platanoides ‘Acuminatum’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Clematis x jackmanii; Corylus avellana; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Juglans nigra; Koelreuteria paniculata; Malus pumila ‘Elise Rathke’; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Quercus pubescens; Quercus robur; Robinia pseudoacacia; Sorbus intermedia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix pentandra; Tilia cordata; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Vinca minor; Yucca filamentosa

 

Lemberk (SČ)

Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Ligustrum vulgare; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus rubra; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia cordata; Vinca minor

 

Lesná (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Buxus sempervirens; Fagus silvatica; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Spiraea salicifolia; Ulmus glabra

 

Lesní Hluboké (JM)

Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus sanguinea; Forsythia suspensa; Syringa vulgaris

 

Lešná (JM)

Acer campestre; Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus glabra; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Alnus incana ‘Aurea’; Aristolochia macrophylla; Berberis gagnepainii var. lanceifolia; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula papyrifera; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Laciniata’; Betula pubescens ‘Aurea’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Cercidiphyllum japonicum; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus alba ‘Spaethii’; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Cotoneaster dielsianus; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Crataegus pedicellata; Deutzia scabra; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Exochorda racemosa; Fagus silvatica f. purpurea; Fontanesia phillyreoides; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hibiscus syriacus; Hippophae rhamnoides; Hydrangea arborescens; Chaenomeles japonica var. alpina; Juglans ailant(h)ifolia var. cordiformis; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Morus alba; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Phellodendron amurense; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus mahaleb; Prunus spinosa; Ptelea trifoliata; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhus typhina; Rhus typhina ‘Laciniata’; Ribes alpinum; Ribes sanguineum; Rosa rugosa; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix matsudana ‘Tortuosa’; Salix repens var. rosmarinifolia; Sambucus nigra ‘Marginata’; Spiraea douglasii; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x arguta; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tamarix gallica; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Ulmus minor; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum rhytidophyllum; Weigela florida; Yucca filamentosa

 

Lešná u Valašského Meziříčí (SM)

Acer negundo; Acer negundo ‘Aureo–variegatum’; Acer negundo ‘Quinatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Youngii’; Calycanthus floridus; Catalpa bignonioides; Celtis occidentalis; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus alba ‘Spaethii’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Aurea’; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Crataegus intricata; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Exochorda racemosa; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Chaenomeles japonica; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Liriodendron tulipifera ‘Aureovariegata’; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Morus alba; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Aureus’; Platanus x hispanica; Populus nigra; Populus x canescens; Prunus spinosa; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Pterocarya fraxinifolia; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Rubus odoratus; Salix caprea; Salix fragilis; Salix x sepulcralis; Sambucus nigra ‘Luteovariegata’; Sophora japonica; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia petiolaris; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Ulmus laevis; Ulmus procera ‘Louis van Houtte’; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Letohrad (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Minor’; Berberis vulgaris; Betula pendula; Betula pendula ‘Youngii’; Clematis x jackmanii; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotinus coggygria; Crataegus monogyna; Deutzia gracilis; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Magnolia kobus var. stellata; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus tremula; Potentilla fruticosa; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Pectinata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sambucus nigra ‘Aureomarginata’; Sorbus intermedia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Letovice (JM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens; Clematis vitalba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus monogyna; Euonymus europaeus var. angustifolius; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior; Gymnocladus dioicus; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liquidambar styraciflua; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus cerasifera; Prunus spinosa; Ptelea trifoliata; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhus typhina; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix repens var. rosmarinifolia; Sorbus aucuparia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Viburnum lantana

 

Lhenice (JČ)

Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Syringa vulgaris; Viburnum opulus

 

Libá (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Ribes alpinum; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Libčeves (SČ)

Acer campestre; Caragana arborescens; Crataegus laevigata; Salix alba

 

Liběchov (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Caragana arborescens; Carpinus betulus ‘Pendula’; Castanea sativa; Cornus sanguinea; Crataegus chrysocarpa; Crataegus laevigata; Cydonia oblonga; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Juglans cinerea; Juglans nigra; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus frangula; Rhus typhina; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus intermedia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra ‘Exoniensis’

 

Libějovice (JČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer rubrum; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus alba; Corylus avellana; Cotinus coggygria; Cotoneaster dielsianus; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Crataegus pedicellata; Deutzia scabra; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Fraxinus pensylvanica; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Juglans nigra; Kerria japonica; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Parthenocissus vitacea; Philadelphus coronarius; Populus tremula; Quercus macranthera; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Heterophylla’; Quercus rubra; Rosa canina; Salix caprea; Sophora japonica ‘Pendula’; Sorbus aucuparia; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia cordata; Tilia tomentosa; Ulmus glabra ‘Camperdownii’; Ulmus procera; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’; Weigela florida

 

Liberec (SČ)

Aesculus hippocastanum; Betula pendula ‘Fastigiata’; Caragana arborescens; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Malus baccata; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Populus nigra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Sorbus aucuparia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra ‘Exoniensis’

 

Liběšice u Litoměřic (SČ)

Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Buddleja davidii; Cornus mas; Deutzia x rosea; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Magnolia x soulangeana; Physocarpus opulifolius; Prunus triloba; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Ribes sanguineum; Rosa x rehderiana; Sambucus racemosa; Spiraea menziesii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Liblice (STČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Aesculus hippocastanum; Aristolochia macrophylla; Berberis vulgaris; Betula pendula; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus laevigata; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Kerria japonica; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lycium barbarum; Morus alba; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus spinosa; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Rhamnus frangula; Rhus typhina; Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Viburnum lantana; Yucca filamentosa

 

Liblín (ZČ)

Acer campestre; Acer cappadocicum; Acer negundo ‘Odessanum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer tataricum; Caragana arborescens; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotoneaster dielsianus; Crataegus laevigata; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hydrangea arborescens; Hydrangea paniculata; Lonicera tatarica; Parthenocissus quinquefolia; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus cerasifera; Quercus petraea; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pectinata’; Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Spiraea canescens; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus glabra; Ulmus procera; Vinca minor

 

Libočany (SČ)

Aesculus hippocastanum; Caragana arborescens; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Populus alba ‘Nivea’; Syringa vulgaris

 

Libochovice (SČ)

Acer campestre; Acer japonicum ‘Aconitifolium’; Acer negundo; Acer negundo ‘Odessanum’; Acer palmatum ‘Crispum’; Acer palmatum ‘Dissectum’; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Dilaceratum’; Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum ‘Lutescens’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Amorpha fruticosa; Berberis julianae; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula; Betula pendula ‘Youngii’; Betula pubescens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa Aureospica’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Celtis occidentalis; Clematis vitalba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Cotoneaster horizontalis; Cotoneaster salicifolius; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Crataegus pedicellata; Deutzia scabra; Deutzia x rosea; Erica herbacea; Euonymus europaeus; Euonymus europaeus var. angustifolius; Exochorda racemosa; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Nana’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Gleditsia triacanthos f. inermis; Gymnocladus dioicus; Hibiscus syriacus; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Lonicera pileata; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Lutea’; Lonicera xylosteum; Malus baccata; Malus pumila ‘Elise Rathke’; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Malus x atrosanguinea ?; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus simonii; Populus x canadensis; Populus x canescens; Prunus fruticosa ‘Pendula’; Prunus mahaleb; Prunus triloba; Pyracantha coccinea; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Rhamnus frangula; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Robinia pseudoacacia ‘Amorphifolia’; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aria; Sorbus intermedia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera ‘Louis van Houtte’; Viburnum lantana; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum plicatum; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Libořice (SČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Padus avium; Populus alba ‘Nivea’; Populus x canadensis; Quercus petraea; Salix caprea; Sambucus racemosa; Syringa vulgaris

 

Líčkov (SČ)

Aesculus hippocastanum; Fagus silvatica; Philadelphus coronarius; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra

 

Linhartovy (SM)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Carpinus betulus; Castanea sativa; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pendula’; Quercus rubra; Rhus typhina; Ribes alpinum; Rosa canina; Salix alba; Salix caprea; Salix viminalis; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus laevis; Vinca minor; Weigela florida

 

Lipník nad Bečvou (SM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Caragana arborescens; Carpinus betulus ‘Incisa’; Catalpa bignonioides; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus intricata; Crataegus monogyna; Deutzia gracilis; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Morus alba; Morus alba; Padus avium; Padus serotina; Padus virginiana; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Pterocarya fraxinifolia; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia; Rosa x rehderiana; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Symphoricarpos orbiculatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus glabra; Viburnum opulus

 

Lipová (SČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Carpinus betulus; Corylus maxima; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa canina; Salix alba; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Spiraea japonica; Tilia cordata

 

Líšeň (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteovariegatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotinus coggygria; Cotoneaster dielsianus; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Magnolia acuminata; Padus virginiana; Philadelphus coronarius; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Weigela florida

 

Líšno (STČ)

Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–notatum’; Acer negundo ‘Auratum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Alnus glutinosa; Amorpha fruticosa; Aristolochia macrophylla; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Castanea sativa; Cornus alba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Ilex aquifolium; Kerria japonica; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Mahonia aquifolium; Morus alba; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Aureus’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Potentilla fruticosa; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus mahaleb; Prunus triloba; Pyracantha coccinea; Quercus cerris; Quercus macranthera; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Ribes sanguineum; Rosa canina; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus nigra ‘Aurea’; Sambucus racemosa; Sorbaria sorbifolia; Spiraea salicifolia; Spiraea x arguta; Spiraea x bumalda; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia cordata; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor; Weigela florida; Yucca filamentosa

 

Liteň (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–notatum’; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Amorpha fruticosa; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens var. arborescens; Carpinus betulus ‘Pendula’; Catalpa ovata; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus colurna; Cotinus coggygria; Crataegus monogyna; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Lycium barbarum; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus x canescens; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Ptelea trifoliata; Quercus macrocarpa; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Robinia pseudoacacia; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus nigra ‘Albovariegata’; Sophora japonica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia tomentosa

 

Litenčice (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Gymnocladus dioicus; Ligustrum vulgare; Padus avium; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Litomyšl (VČ)

Acer campestre; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Berberis julianae; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens var. arborescens; Calycanthus floridus; Catalpa bignonioides; Clematis x jackmanii; Corylus maxima ‘Purpurea’; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Heterophylla Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hippophae rhamnoides; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Jasminum nudiflorum; Kerria japonica ‘Pleniflora’; Laburnum alpinum; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Prunus mahaleb; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Rosa multiflora; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Sophora japonica; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aria; Spiraea x bumalda; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix tetrandra; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Ulmus procera; Viburnum opulus; Viburnum rhytidophyllum; Weigela florida

 

Litultovice (SM)

Acer japonicum ‘Aconitifolium’; Acer palmatum; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Camperdownii’; Viburnum opulus

 

Litvínov (SČ)

Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Ulmus glabra

 

Lnáře (JČ)

Acer platanoides ‘Dissectum’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Syringa vulgaris; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Lobeč (STČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis thunbergii; Berberis verruculosa; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus alba; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Gleditsia triacanthos f. inermis; Kerria japonica; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Morus alba; Philadelphus coronarius; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pectinata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus intermedia; Spiraea x arguta; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Wisteria sinensis

 

Lobkovice (STČ)

Ailanthus altissima; Corylus colurna; Syringa vulgaris

 

Loděnice (SM)

Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Fagus silvatica; Forsythia x intermedia; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Rosa x rehderiana; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Lochovice (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus alba; Crataegus monogyna; Euonymus europaeus; Forsythia x intermedia; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus frangula; Rhus typhina; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum opulus

 

Lojovice (STČ)

Aesculus hippocastanum; Betula pendula; Cercidiphyllum japonicum; Crataegus laevigata; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Securinega suffruticosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata

 

Lomnice nad Popelkou (VČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Philadelphus x lemoinei; Potentilla fruticosa; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes sanguineum; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Lomnice u Tišnova (JM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus glabra; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens; Catalpa bignonioides; Colutea arborescens; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus robur ‘Atropurpurea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhus typhina; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Vinca minor

 

Loučeň (STČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer pensylvanicum; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Amelanchier ovalis; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Celtis occidentalis; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotinus coggygria; Crataegus azarolus; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Hippophae rhamnoides; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Morus alba; Padus serotina; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Platanus x hispanica ‘Suttneri’; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Populus x canescens; Prunus spinosa; Quercus cerris; Quercus frainetto; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus prinus; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Robinia pseudoacacia; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sophora japonica; Sophora japonica ‘Pendula’; Sorbus torminalis; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Ulmus glabra

 

Loučka (SM)

Berberis thunbergii

 

Loučná nad Desnou (SM)

Acer campestre; Acer cissifolium; Acer negundo ‘Argenteo–marginatum’; Acer negundo ‘Quinatum’; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Palmatifidum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer saccharinum; Acer tataricum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Alnus glutinosa ‘Laciniata’; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Betula lenta; Betula pendula; Betula pubescens; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Calycanthus floridus; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Caragana fruticosa; Carpinus betulus ‘Incisa’; Castanea sativa; Cladrastis lutea; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Pendula’; Corylus colurna; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotinus coggygria; Cotoneaster niger; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Deutzia x rosea; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Euonymus europaeus var. angustifolius; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Fraxinus angustifolia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Hydrangea heteromalla; Hydrangea paniculata; Chaenomeles japonica; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Malus baccata; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus tremula; Prunus spinosa; Pyrus salicifolia; Quercus robur; Quercus robur ‘Albomarmorata’; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Quercus velutina; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia viscosa; Rosa canina; Rosa pendulina; Rosa rugosa; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Salix repens var. rosmarinifolia; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia ‘Pendula’; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Ulmus glabra; Ulmus procera; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor; Weigela florida

 

Louňovice pod Blaníkem (STČ)

Aesculus hippocastanum; Crataegus laevigata; Populus nigra; Salix alba ‘Tristis’

 

Lovčice (ZČ)

Corylus avellana; Physocarpus opulifolius; Quercus rubra; Rhus typhina; Sambucus racemosa; Ulmus glabra

 

Lovosice (SČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Amorpha fruticosa; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens; Cornus alba; Crataegus laevigata; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Lonicera tatarica; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea thunbergii; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Luby u Klatov (ZČ)

Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Salix alba; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’

 

Luby u Kraslic (ZČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Betula pubescens; Cornus alba; Crataegus laevigata; Crataegus pedicellata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sarothamnus scoparius; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra

 

Luka nad Jihlavou (JM)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Duschekia alnobetula; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Malus floribunda; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Ribes alpinum; Rosa rugosa; Salix caprea; Sambucus racemosa; Sorbus aucuparia; Sorbus torminalis; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus glabra; Ulmus procera; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Lukavec u Pacova (JČ)

Acer pseudoplatanus; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Betula pendula ‘Youngii’; Cornus alba; Corylus avellana; Corylus maxima; Crataegus laevigata; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus mahaleb; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhus typhina; Robinia pseudoacacia; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sambucus racemosa; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Luštěnice (STČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Crataegus laevigata; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Lužany (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Angustifolia’; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Caragana frutex; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Hedera helix; Juglans nigra; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Mahonia aquifolium; Paulownia tomentosa; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Quercus petraea; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Salix alba; Salix caprea; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Camperdownii’; Viburnum lantana; Viburnum rhytidophyllum

 

Lužec (SČ)

Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Betula pubescens; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Aurea’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus simonii; Populus x canescens; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aucuparia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vitis riparia

 

Lužice u Tušimic (SČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia x rosea; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus pensylvanica; Gleditsia triacanthos f. inermis; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Lycium barbarum; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Populus alba ‘Nivea’; Prunus mahaleb; Quercus frainetto; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa rugosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Lysá nad Labem (STČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Cotoneaster bullatus; Crataegus monogyna; Cydonia oblonga; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lycium barbarum; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Morus alba; Philadelphus coronarius; Platanus occidentalis; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus mahaleb; Prunus spinosa; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Sophora japonica; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Ulmus minor; Viburnum lantana; Viburnum opulus ‘Nanum’; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor

 

Lysice (JM)

Acer campestre; Acer negundo ‘Aureo–limbatum’; Acer palmatum ‘Rubellum’; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Calycanthus floridus; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Clematis x jackmanii; Cornus mas; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Euonymus europaeus; Exochorda racemosa; Forsythia suspensa; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Ilex aquifolium; Juglans cinerea; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis ‘Schipkaensis’; Laurocerasus officinalis ‘Zabeliana’; Magnolia denudata; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Mespilus germanica; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Tilia cordata; Viburnum opulus ‘Roseum’; Wisteria sinensis

 

Maleč (VČ)

Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Calycanthus occidentalis; Carpinus betulus var. angustifolia; Castanea sativa; Catalpa ovata; Clematis vitalba; Clematis x jackmanii; Cornus sanguinea; Cotoneaster dielsianus; Crataegus laevigata; Deutzia gracilis; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Hydrangea paniculata; Laurocerasus officinalis; Liriodendron tulipifera; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Quercus macrocarpa; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus intermedia; Spiraea menziesii; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia americana; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Camperdownii’ ?; Viburnum opulus; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Malenovice (JM)

Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens; Crataegus laevigata; Chaenomeles speciosa; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Rosa x rehderiana; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Syringa vulgaris

 

Malesice (ZČ)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Caragana arborescens; Caragana frutex; Corylus maxima; Crataegus flava ?; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Lycium barbarum; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Ribes aureum; Salix alba; Salix caprea; Syringa vulgaris; Tilia americana; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Ulmus glabra

 

Malhotice (SM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Quinatum’; Acer platanoides ‘Palmatifidum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus ‘Incisa’; Cornus alba; Cornus mas; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus avellana ‘Heterophylla’; Crataegus crus–galli; Crataegus intricata; Crataegus monogyna; Crataegus pedicellata; Cydonia oblonga; Fagus silvatica; Forsythia suspensa; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus tremula; Populus x canescens; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Robinia pseudoacacia; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbaria sorbifolia; Sorbus torminalis; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Manětín (ZČ)

Acer campestre; Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amelanchier ovalis; Caragana arborescens; Cornus alba; Cornus sanguinea; Cornus stolonifera; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Hedera helix; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Populus x canadensis; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus robur ‘Cupressoides’; Rhamnus cathartica; Ribes alpinum; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Spiraea x arguta; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Maštov (SČ)

Acer campestre; Acer tataricum; Caragana arborescens; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus pedicellata; Euonymus europaeus; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Padus avium; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix viminalis; Spiraea x bumalda; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Mcely (STČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Aesculus x carnea; Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Gleditsia triacanthos f. inermis; Laburnum anagyroides; Platanus x hispanica; Populus tremula; Populus x canescens; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Quercus macranthera; Quercus petraea; Robinia pseudoacacia; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Ulmus procera ‘Argenteo–variegata’

 

Medlešice (VČ)

Acer campestre; Acer negundo ‘Aureo–limbatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Caragana arborescens; Castanea sativa; Catalpa bignonioides; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus maxima ‘Purpurea’; Deutzia scabra; Fagus silvatica f. purpurea; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Padus avium; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Ribes alpinum; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum opulus

 

Melč (SM)

Acer pseudoplatanus; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Castanea sativa; Corylus colurna; Euonymus hupehensis; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles japonica; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea chamaedryfolia; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’

 

Mělník (STČ)

Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens ‘Pendula’; Clematis vitalba; Cotoneaster divaricatus; Crataegus laevigata; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos f. inermis; Lonicera tatarica; Lycium barbarum; Mespilus germanica; Parthenocissus tricuspidata; Philadelphus coronarius; Prunus mahaleb; Sophora japonica; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis

 

Merklín (ZČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Globosum’; Amelanchier ovalis; Andrachne colchica; Berberis vulgaris; Caragana frutex; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Cotoneaster dielsianus; Crataegus monogyna; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Gleditsia triacanthos; Chaenomeles x superba; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Prunus mahaleb; Prunus spinosa; Quercus palustris; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa pendulina; Rosa x rehderiana; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Město Albrechtice (SM)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Clematis x jackmanii; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Crataegus laevigata; Deutzia scabra ‘Argenteo–variegata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Malus x scheideckeri; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Populus tremula; Prunus cerasifera; Quercus rubra; Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Sorbus x hybrida; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Měšice u Prahy (STČ)

Acer campestre; Acer negundo ‘Variegatum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Carpinus betulus; Catalpa bignonioides; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus monogyna; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Mahonia aquifolium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus spinosa; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa canina; Rubus odoratus; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’

 

Měšice u Tábora (JČ)

Acer negundo ‘Quinatum’; Aesculus hippocastanum; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus spinosa; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Meziměstí (VČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Lonicera tatarica; Populus nigra; Quercus rubra; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Mikulov (JM)

Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Lycium barbarum; Parthenocissus quinquefolia; Platanus x hispanica; Prunus mahaleb; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Milešov (SČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Castanea sativa; Clematis x jackmanii; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Padus avium; Philadelphus coronarius; Pyracantha coccinea; Quercus petraea; Quercus rubra; Robinia pseudoacacia; Rosa multiflora; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Miletín (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–limbatum’; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus nigra; Populus tremula; Pterocarya fraxinifolia; Quercus petraea; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Staphylea pinnata; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Ulmus glabra; Weigela florida

 

Milíčeves (VČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Cornus sanguinea; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Gleditsia triacanthos f. inermis; Lonicera tatarica; Lonicera tatarica ‘Sibirica’; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Populus tremula; Quercus robur ‘Fastigiata’; Ribes alpinum; Rosa x rehderiana; Salix alba; Sorbus aucuparia; Spiraea menziesii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia americana; Tilia cordata; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Milotice (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Buddleja davidii; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Carpinus betulus; Catalpa bignonioides; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Gymnocladus dioicus; Hibiscus syriacus; Chaenomeles speciosa; Kerria japonica; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhus typhina; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Ulmus minor; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor

 

Mimoň (SČ)

Acer negundo ‘Odessanum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Betula pendula ‘Youngii’; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus maxima; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster dammeri; Cotoneaster dielsianus; Cotoneaster multiflorus; Crataegus laevigata; Deutzia x rosea; Erica herbacea; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Chaenomeles japonica var. alpina; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Parthenocissus vitacea; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus rubra; Rhamnus frangula; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Ribes alpinum; Rosa rugosa; Salix alba; Salix caprea; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Vinca minor

 

Miroslav (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana frutex; Cydonia oblonga; Fagus silvatica f. purpurea; Lonicera pileata; Morus alba; Rosa multiflora; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Mirošov (ZČ)

Acer negundo; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus monogyna; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Quercus petraea; Quercus rubra; Ribes alpinum; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Mirošovice u Bíliny (SČ)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Crataegus laevigata; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Mitrov (JM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Oekonomierat Stoll’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis gagnepainii var. lanceifolia; Berberis thunbergii ‘Minor’; Berberis verruculosa; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Fastigiata’; Betula pendula ‘Youngii’; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus var. angustifolia; Cornus alba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus alba ‘Spaethii’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Cotoneaster dammeri; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Crataegus pedicellata; Deutzia scabra; Deutzia x rosea; Duschekia alnobetula; Erica herbacea; Euonymus europaeus; Euonymus fortunei ‘Gracilis’; Euonymus nanus var. turcestanicus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Lonicera caprifolium ‘Pauciflora’; Lonicera pileata; Lonicera xylosteum; Mahonia aquifolium; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Pachysandra terminalis; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus tenella; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes alpinum; Rosa multiflora; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus nigra ‘Aureomarginata’; Sambucus racemosa; Sorbaria sorbifolia; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Spiraea henryi; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tamarix gallica; Tilia platyphyllos ‘Laciniata’; Ulmus minor ‘Dampieri’; Ulmus minor ‘Wredei’; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Vaccinium corymbosum; Viburnum lantana; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca major ‘Variegata’; Vinca minor; Weigela florida; Zelkova serrata

 

Mladá Vožice (JČ)

Aesculus hippocastanum; Fagus silvatica; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus petraea; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Ulmus glabra

 

Mladecko (SM)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Cotoneaster adpressus; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera caprifolium; Lonicera tatarica; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus triloba; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus rubra; Rhamnus frangula; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Vinca minor; Yucca filamentosa

 

Mlýnce (SČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Betula pubescens; Castanea sativa; Cornus alba; Corylus colurna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Hedera helix; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Populus alba ‘Nivea’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Populus x canescens; Quercus macranthera; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pectinata’; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Camperdownii’

 

Mnichovo Hradiště (STČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens var. arborescens; Carya ovata; Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Corylus maxima ‘Purpurea’; Crataegus monogyna; Cydonia oblonga; Euonymus europaeus; Forsythia suspensa; Gleditsia triacanthos f. inermis; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Pyrus elaeagnifolia; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Sorbaria sorbifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus glabra ‘Pendula’; Ulmus procera

 

Mníšek od Brdy (STČ)

Acer campestre; Acer platanoides; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Clematis x jackmanii; Corylus avellana; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Prunus spinosa; Quercus robur; Quercus robur ‘Pectinata’; Robinia pseudoacacia; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea chamaedryfolia; Syringa vulgaris; Ulmus minor; Vinca minor

 

Mokrosuky (ZČ)

Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus

 

Molitorov (STČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis thunbergii; Betula pendula; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens; Carpinus betulus ‘Horizontalis’; Castanea sativa; Cornus alba; Cornus mas; Corylus colurna; Cotoneaster dielsianus; Cotoneaster horizontalis; Crataegus laevigata; Cydonia oblonga; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Lonicera xylosteum; Lycium barbarum; Mahonia aquifolium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Pyramidalis’; Prunus mahaleb; Pyracantha coccinea; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Sophora japonica; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus glabra; Ulmus procera; Viburnum lantana; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Morány (STČ)

Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Carpinus betulus; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Hedera helix; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius ‘Luteus’; Populus alba; Populus tremula; Prunus mahaleb; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Spiraea douglasii; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Moravec (JM)

Acer platanoides ‘Oekonomierat Stoll’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus parviflora; Aristolochia macrophylla; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Youngii’; Caragana arborescens; Castanea sativa; Cladrastis lutea; Cornus mas; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Crataegus laevigata; Deutzia gracilis; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Gleditsia triacanthos; Holodiscus discolor; Chaenomeles speciosa; Juglans cinerea; Kerria japonica; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Parthenocissus quinquefolia; Phellodendron amurense; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus x canadensis; Potentilla fruticosa; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Prunus spinosa; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pectinata’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aria; Sorbus aucuparia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Tilia petiolaris; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus minor ‘Wredei’; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum lantana; Viburnum lantana var. discolor; Weigela florida

 

Moravská Třebová (VČ)

Acer negundo; Acer negundo ‘Argenteo–limbatum’; Acer negundo ‘Auratum’; Acer negundo ‘Aureo–notatum’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia gracilis; Forsythia x intermedia; Gleditsia triacanthos; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Nanum’

 

Moravské Budějovice (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Aesculus parviflora; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens ‘Marginata’; Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria ‘Purpureus’; Cotinus coggygria ‘Rubrifolius’; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Hypericum x moserianum; Chaenomeles speciosa; Koelreuteria paniculata; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Magnolia x soulangeana; Morus alba; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Platanus x hispanica; Populus nigra subsp. pyramidalis; Potentilla fruticosa; Prunus triloba; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tamarix gallica; Tilia tomentosa; Tilia x euchlora; Ulmus minor; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Pendula’; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca major ‘Variegata’; Vinca minor

 

Moravské Kounice, Dolní Kounice (JM)

Catalpa bignonioides; Cornus sanguinea; Lycium barbarum; Morus alba; Populus nigra; Syringa vulgaris; Tilia tomentosa

 

Moravský Krumlov (JM)

Acer campestre; Acer negundo; Acer negundo ‘Odessanum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Nizetii’; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum ‘Wieri’; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Celtis occidentalis; Colutea arborescens; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus colurna; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles speciosa; Kolkwitzia amabilis; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Morus alba; Padus avium; Philadelphus coronarius; Quercus petraea; Quercus rubra; Rhamnus cathartica; Rhus typhina; Ribes alpinum; Robinia pseudoacacia; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Morkovice (JM)

Acer campestre; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Euonymus europaeus; Fagus silvatica f. purpurea; Hedera helix; Morus alba; Parthenocissus quinquefolia; Platanus x hispanica; Rhamnus cathartica; Rhus typhina; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus minor

 

Mšec (STČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Fraxinus excelsior ‘Argenteovariegata’; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans nigra; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Nivea’; Prunus spinosa; Rhamnus cathartica; Robinia pseudoacacia ‘Microphylla’; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’

 

Myslibořice (JM)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens; Clematis x jackmanii; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia gracilis; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Euonymus europaeus var. angustifolius; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Magnolia x soulangeana; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Padus avium; Platanus x hispanica; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Robinia neomexicana luxurians; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea douglasii; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Viburnum rhytidophyllum; Vinca minor

 

Načeradec (STČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer saccharinum; Buxus sempervirens var. arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Cornus sanguinea; Cydonia oblonga; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Gleditsia triacanthos; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Magnolia x soulangeana; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba; Populus tremula; Ribes alpinum; Spiraea salicifolia; Spiraea x brachybotrys; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Vinca minor


Nadějkov (JČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Leopoldii’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Chaenomeles x superba; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Prunus spinosa; Quercus palustris; Quercus petraea; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Viburnum lantana; Weigela florida

 

Náchod (VČ)

Acer negundo; Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus glabra; Aesculus hippocastanum; Aristolochia macrophylla; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Castanea sativa; Clematis x jackmanii; Cornus alba; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Deutzia scabra; Elaeagnus commutata; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Hedera helix; Hydrangea paniculata; Chaenomeles japonica; Ilex aquifolium; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Mahonia aquifolium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rubus odoratus; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus aucuparia; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Tilia cordata; Ulmus glabra; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Viburnum opulus

 

Nalžovy (ZČ)

Acer negundo; Acer platanoides; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Heterophylla’; Corylus colurna; Corylus maxima; Crataegus monogyna; Duschekia alnobetula; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans cinerea; Lonicera tatarica; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Quercus petraea; Quercus robur; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Sorbus aucuparia; Sorbus intermedia; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Ulmus glabra

 

Náměšť na Hané (SM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Betula pendula; Betula pendula ‘Tristis’; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Calycanthus fertilis; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus; Carpinus betulus ‘Fastigiata’; Cornus alba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Cotoneaster bullatus; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Kerria japonica; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Mespilus germanica; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x virginalis; Physocarpus opulifolius; Ptelea trifoliata; Quercus robur ‘Fastigiata’; Ribes sanguineum; Rosa x rehderiana; Spiraea x bumalda; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Náměšť nad Oslavou (JM)

Acer campestre; Acer negundo ‘Odessanum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Nizetii’; Aesculus flava; Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Clematis vitalba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Corylus maxima ‘Purpurea’; Cotinus coggygria; Cotoneaster dammeri; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Euonymus verrucosus; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Hibiscus syriacus; Hydrangea arborescens; Chaenomeles japonica; Kerria japonica; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera caprifolium; Magnolia x soulangeana; Magnolia x soulangeana ‘Lennei’; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Prunus tenella; Quercus robur; Quercus rubra; Rhamnus frangula; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhodotypos scandens; Ribes sanguineum; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Spiraea menziesii; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum buddleifolium; Viburnum lantana; Weigela florida

 

Napajedla (JM)

Acer negundo; Acer platanoides; Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Laciniata’; Buxus sempervirens ‘Elegans’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Buxus sempervirens var. arborescens; Carpinus betulus ‘Columnaris’; Carpinus betulus var. angustifolia; Clematis vitalba; Cornus alba; Corylus avellana; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Corylus colurna; Cotoneaster dielsianus; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Hippophae rhamnoides; Hydrangea arborescens; Chaenomeles speciosa; Kerria japonica; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera ‘Integrifolium’; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Quercus petraea; Rhus typhina; Ribes alpinum; Ribes sanguineum; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea x arguta; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus glabra; Ulmus procera; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor

 

Nasavrky (VČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Castanea sativa

 

Nebílovy (ZČ)

Acer negundo; Euonymus europaeus; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Lonicera caprifolium; Salix alba ‘Tristis’; Syringa vulgaris

 

Nečtiny (ZČ)

Acer campestre; Acer tataricum; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Alnus glutinosa; Amelanchier ovalis; Betula papyrifera; Caragana arborescens; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Padus avium; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Ribes alpinum; Salix caprea; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa x chinensis; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Nekmiř (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Cornus alba; Corylus maxima; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Philadelphus coronarius; Rhamnus cathartica; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Vinca minor

 

Nelahozeves (STČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Ailanthus altissima; Betula pendula; Caragana arborescens; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Cotinus coggygria; Crataegus laevigata; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lycium barbarum; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Prunus spinosa; Salix alba ‘Tristis’; Sorbus torminalis; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus procera; Viburnum lantana; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Nemyšl (STČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens; Caragana arborescens ‘Pendula’; Carpinus betulus ‘Columnaris’; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles japonica; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera xylosteum; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Physocarpus opulifolius ‘Luteus’; Populus tremula; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus serrulata ‘Hisakura’; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Prunus triloba; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum lantana

 

Neplachovice (SM)

Acer palmatum subsp. amoenum; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Betula pubescens; Castanea sativa; Corylus avellana; Cotoneaster dielsianus; Deutzia scabra; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia suspensa; Juglans cinerea; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Liriodendron tulipifera; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Malus baccata; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Physocarpus opulifolius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus robur; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Spiraea douglasii; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Spiraea menziesii; Spiraea salicifolia; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum opulus; Vinca minor

 

Nepomyšl u Podbořan (SČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Caragana arborescens; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Neústupov (STČ)

Acer negundo; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Ptelea trifoliata; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea chamaedryfolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Ulmus glabra ‘Exoniensis’; Viburnum lantana

 

Nezamyslice (JM)

Buxus sempervirens; Hedera helix; Rosa x rehderiana; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Nižbor (STČ)

Acer campestre; Acer negundo ‘Argenteo–notatum’; Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Caragana arborescens; Clematis vitalba; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles speciosa; Lonicera caprifolium; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Populus alba ‘Nivea’; Prunus mahaleb; Prunus spinosa; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa rugosa; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia tomentosa; Ulmus minor

 

Nová Bystřice (JČ)

Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Fagus silvatica f. purpurea; Kalopanax pictus var. magnificus; Padus avium; Salix alba; Ulmus glabra

 

Nové Dvory (STČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Alnus glutinosa; Ligustrum vulgare; Populus x canadensis; Quercus rubra; Salix caprea; Syringa vulgaris; Ulmus minor

 

Nové Hrady (JČ)

Acer campestre; Acer monspessulanum; Acer pseudoplataus ‘Trilobatum’; Actinidia arguta; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens var. arborescens; Cornus mas; Corylus avellana; Cotoneaster nitens; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Kerria japonica; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Physocarpus opulifolius; Platanus orientalis; Populus alba ‘Nivea’; Prunus fruticosa; Quercus petraea; Quercus robur; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Robinia pseudoacacia ‘Amorphifolia’; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus racemosa; Sophora japonica; Spiraea menziesii; Spiraea x bumalda; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Roseum’; Vinca minor; Weigela florida

 

Nové Hrady (VČ)

Acer japonicum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amelanchier alnifolia; Castanea sativa; Cornus alba; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster horizontalis; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Hippophae rhamnoides; Chaenomeles japonica; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Padus serotina; Prunus subhirtella ‘Pendula’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhus typhina ‘Dissecta’; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea x vanhouttei; Wisteria sinensis

 

Nové Hvězdlice (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Buxus sempervirens var. arborescens; Clematis x jackmanii; Erica herbacea; Euonymus europaeus; Forsythia suspensa; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Mahonia aquifolium; Parthenocissus quinquefolia; Philadelphus coronarius; Prunus triloba; Rhus typhina; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus procera; Vinca minor; Weigela florida

 

Nové Město na Moravě (JM)

Aesculus hippocastanum; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Parthenocissus quinquefolia; Populus nigra subsp. pyramidalis

 

Nové Město nad Metují (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer platanoides ‘Globosum’; Akebia quinata; Berberis vulgaris; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Campsis radicans; Caragana arborescens; Castanea sativa; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Cotoneaster horizontalis; Deutzia scabra; Forsythia x intermedia; Hedera helix; Hydrangea arborescens; Hydrangea paniculata; Chaenomeles speciosa; Ilex aquifolium; Laburnum alpinum; Laburnum anagyroides; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Mahonia aquifolium; Paeonia suffruticosa; Parthenocissus tricuspidata; Physocarpus opulifolius; Potentilla fruticosa; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus spinosa; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhodotypos scandens; Rhus typhina; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus glabra; Weigela florida; Wisteria sinensis

 

Nové Mitrovice (STČ)

Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus; Acer pseudoplatanus ‘Aureo–variegatum’; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Cornus mas; Cornus sanguinea; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Lonicera tatarica; Magnolia x soulangeana; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus frainetto; Quercus petraea; Robinia pseudoacacia; Rosa canina; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea chamaedryfolia; Syringa vulgaris; Tilia americana; Tilia platyphyllos; Viburnum lantana; Viburnum opulus ‘Roseum’; Weigela florida

 

Nové Sedliště (ZČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Alnus glutinosa; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus ornus; Hedera helix; Parthenocissus quinquefolia; Populus alba ‘Nivea’; Salix alba; Salix caprea; Syringa vulgaris

 

Nové Zámky – Nesovice (JM)

Acer ginnala; Acer negundo ‘Argenteo–limbatum’; Acer negundo ‘Odessanum’; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana decorticans ?; Carpinus betulus ‘Pendula’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Cotoneaster bullatus; Cotoneaster dielsianus; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Lycium barbarum; Mahonia aquifolium; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Prunus cerasifera; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus spinosa; Rhamnus cathartica; Salix alba ‘Tristis’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia x euchlora; Viburnum lantana

 

Nové Zámky (SM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Fagus silvatica; Juglans nigra; Ligustrum ovalifolium; Populus nigra; Populus tremula; Pyracantha coccinea; Quercus rubra; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Syringa vulgaris

 

Nové Zámky (VČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Aristolochia macrophylla; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Fuscorubra’; Crataegus laevigata; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles japonica; Lonicera tatarica ‘Angustifolia’; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus x lemoinei; Populus tremula; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus spinosa; Quercus palustris; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Ribes alpinum; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix caprea; Spiraea chamaedryfolia; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Nový Bernštejn (SČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Corylus avellana; Cotoneaster niger; Crataegus monogyna; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Laburnum anagyroides; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Quercus petraea; Quercus robur ‘Fastigiata’; Robinia pseudoacacia ‘Bessoniana’; Rosa rugosa; Salix caprea; Sorbus aucuparia; Sorbus torminalis; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos

 

Nový Čestín (ZČ)

Aesculus hippocastanum; Cornus sanguinea; Populus alba ‘Nivea’; Prunus cerasifera; Rosa rugosa; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Nový Dvůr (SM)

Fagus silvatica; Syringa vulgaris

 

Nový Hrad u Loun (SČ)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Caragana arborescens; Crataegus laevigata; Euonymus europaeus; Forsythia suspensa; Fraxinus excelsior ‘Diversifolia’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Chaenomeles speciosa; Laburnum anagyroides; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lycium barbarum; Philadelphus coronarius; Prunus mahaleb; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Ulmus minor; Ulmus glabra ‘Pendula’

 

Nový Jičín (SM)

Aesculus hippocastanum; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Betula papyrifera; Cornus alba; Deutzia scabra; Fagus silvatica; Forsythia x intermedia; Kolkwitzia amabilis; Magnolia x soulangeana; Populus nigra subsp. pyramidalis; Rosa rugosa; Salix caprea; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Viburnum opulus; Weigela florida

 

Nový Rychnov (JČ)

Aesculus hippocastanum; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Rhus typhina; Rosa x rehderiana; Sambucus racemosa; Ulmus glabra

 

Nový Studenec (VČ)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Aristolochia macrophylla; Caragana arborescens; Cornus alba; Deutzia scabra; Deutzia x rosea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius ‘Luteus’; Populus alba ‘Nivea’; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea ‘Pendula’; Sambucus racemosa; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris

 

Nový Světlov (JM)

Acer campestre; Aesculus hippocastanum; Catalpa bignonioides; Clematis vitalba; Cornus sanguinea; Corylus avellana ‘Heterophylla’; Corylus maxima; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Chaenomeles speciosa; Liriodendron tulipifera ‘Integrifolium’; Padus avium; Parthenocissus quinquefolia; Populus alba; Populus nigra subsp. pyramidalis; Quercus petraea; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Robinia pseudoacacia; Sorbus torminalis; Syringa vulgaris; Tilia cordata; Tilia x euchlora

 

Nový Zámek (VČ)

Berberis vulgaris; Philadelphus x lemoinei; Ulmus glabra

 

Obora (JM)

Cornus sanguinea; Deutzia scabra; Philadelphus coronarius; Populus tremula; Quercus cerris; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Salix caprea; Spiraea japonica ‘Macrophylla’; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Viburnum lantana

 

Obora (STČ)

Acer negundo; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Berberis vulgaris; Carpinus betulus; Castanea sativa; Clematis vitalba; Corylus avellana; Corylus maxima; Corylus maxima ‘Purpurea’; Elaeagnus angustifolia; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Gymnocladus dioicus; Liriodendron tulipifera; Philadelphus coronarius; Populus alba; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Prunus mahaleb; Quercus petraea; Quercus rubra; Ribes aureum; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sorbus torminalis; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia americana

 

Obříství (STČ)

Acer negundo; Acer tataricum; Ailanthus altissima; Caragana arborescens; Catalpa bignonioides; Cornus alba; Cornus sanguinea; Deutzia gracilis; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Prunus mahaleb; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Ribes aureum; Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Spiraea x vanhouttei

 

Odry (SM)

Acer negundo; Aesculus hippocastanum; Corylus colurna; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Chaenomeles speciosa; Liriodendron tulipifera; Malus baccata; Malus floribunda; Malus x purpurea; Philadelphus coronarius; Platanus x hispanica; Populus alba ‘Pyramidalis’; Populus nigra subsp. pyramidalis; Populus tremula; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Sophora japonica; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Ulmus glabra

 

Ohrada (JČ)

Aesculus hippocastanum; Caragana arborescens; Euonymus europaeus; Fraxinus excelsior; Populus nigra; Populus tremula; Prunus spinosa; Quercus cerris; Quercus palustris; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus robur; Quercus robur ‘Cupressoides’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus rubra; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Syringa vulgaris; Tilia platyphyllos; Ulmus minor; Ulmus glabra

 

Oldřišov (SM)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis vulgaris; Crataegus laevigata; Fagus silvatica; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus tremula; Populus x canadensis; Quercus rubra; Salix alba; Symphoricarpos albus var. laevigatus

 

Onšov (JČ)

Hedera helix; Quercus rubra; Rosa x rehderiana; Syringa vulgaris

 

Opařany (JČ)

Acer platanoides ‘Globosum’; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Buxus sempervirens var. arborescens; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Laburnum anagyroides; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Populus nigra; Robinia pseudoacacia; Rosa x rehderiana; Spiraea salicifolia; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia x euchlora; Ulmus glabra; Viburnum opulus ‘Roseum’

 

Opočno (VČ)

Acer campestre; Acer negundo; Acer palmatum; Acer palmatum ‘Atropurpureum’; Acer platanoides; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Acer pseudoplatanus ‘Variegatum’; Aesculus hippocastanum; Aesculus x carnea; Ailanthus altissima; Alnus glutinosa; Aristolochia macrophylla; Berberis julianae; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Berberis vulgaris ‘Atropurpurea’; Betula pendula ‘Youngii’; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Aureo–variegata’; Caragana arborescens; Carpinus betulus; Carpinus betulus ‘Quercifolia’; Catalpa ovata; Clematis vitalba; Cornus alba; Cornus alba ‘Argenteomarginata’; Cornus mas; Cornus sanguinea; Cornus stolonifera; Corylus colurna; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster horizontalis; Cotoneaster niger; Cotoneaster salicifolius; Crataegus monogyna; Elaeagnus angustifolia; Elaeagnus commutata; Euonymus europaeus; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Albovariegata’; Fagus silvatica ‘Asplenifolia’; Fagus silvatica f. purpurea; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Gleditsia triacanthos; Gymnocladus dioicus; Hedera helix; Hippophae rhamnoides; Chaenomeles speciosa; Juglans nigra; Kerria japonica; Laburnum anagyroides; Laurocerasus officinalis; Liriodendron tulipifera; Lonicera nitida; Lonicera tatarica; Lycium barbarum; Magnolia x soulangeana; Malus pumila ‘Niedzwetzkyana’; Padus avium; Paeonia suffruticosa; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Physocarpus opulifolius; Platanus occidentalis; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula; Potentilla fruticosa; Prunus spinosa; Quercus cerris; Quercus macranthera; Quercus petraea; Quercus petraea ‘Cochleata’; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus robur; Quercus robur ‘Fastigiata’; Rhamnus cathartica; Rhododendron japonicum; Rhododendron ponticum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rhus typhina; Robinia pseudoacacia; Rosa glauca; Rosa rugosa; Rosa x rehderiana; Salix alba; Salix alba ‘Tristis’; Salix caprea; Spiraea thunbergii; Spiraea x bumalda; Spiraea x bumalda ‘Anthony Waterer’; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Syringa x chinensis; Tilia cordata; Tilia platyphyllos; Tilia tomentosa; Ulmus glabra; Viburnum farreri; Viburnum lantana; Viburnum opulus ‘Roseum’; Viburnum rhytidophyllum; Weigela florida

 

Orlík (JČ)

Acer campestre; Acer pseudoplatanus ‘Purpurascens’; Acer saccharinum ‘Wieri’; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Amorpha fruticosa; Berberis thunbergii; Berberis vulgaris; Betula pendula; Buxus sempervirens; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Caragana arborescens ‘Pendula’; Clematis vitalba; Colutea arborescens; Cornus alba; Cornus sanguinea; Cornus sanguinea ‘Viridissima’; Cotoneaster salicifolius; Crataegus laevigata ‘Rubra Plena’; Deutzia scabra; Elaeagnus angustifolia; Euonymus europaeus; Euonymus europaeus var. angustifolius; Fagus silvatica; Fagus silvatica ‘Fastigiata’; Fagus silvatica ‘Purpurea Tricolor’; Fagus silvatica f. purpurea; Fagus silvatica ‘Pendula’; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior; Fraxinus excelsior ‘Elegantissima’; Fraxinus pensylvanica ‘Aucubifolia’; Ilex aquifolium; Laurocerasus officinalis ‘Zabeliana’; Ligustrum vulgare; Lonicera pileata; Lonicera tatarica; Padus avium; Philadelphus coronarius; Philadelphus coronarius ‘Duplex’; Philadelphus x lemoinei; Philadelphus x virginalis ‘Virginal’; Physocarpus opulifolius; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus mahaleb; Quercus petraea ‘Mespilifolia’; Quercus petraea ‘Muscaviensis’; Quercus robur; Quercus robur ‘Concordia’; Quercus robur ‘Fastigiata’; Quercus robur ‘Pendula’; Quercus rubra; Rhododendron japonicum; Rhododendron (stálezelený velkokvětý kultivar); Rosa canina; Rosa multiflora; Rosa rugosa; Salix alba ‘Tristis’; Sambucus nigra ‘Marginata’; Sophora japonica; Sorbus aucuparia; Spiraea salicifolia; Spiraea x vanhouttei; Staphylea pinnata; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia tomentosa; Ulmus minor; Ulmus glabra; Viburnum lantana; Viburnum rhytidophyllum; Vinca minor

 

Orlová (SM)

Acer platanoides ‘Faassen’s Black’; Acer saccharinum; Aesculus hippocastanum; Alnus glutinosa; Berberis thunbergii; Berberis thunbergii ‘Atropurpurea’; Cornus alba; Crataegus laevigata; Deutzia scabra; Forsythia x intermedia; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Juglans nigra; Ligustrum vulgare; Philadelphus coronarius; Physocarpus opulifolius; Populus nigra; Populus nigra subsp. pyramidalis; Prunus cerasifera ‘Atropurpurea’; Prunus serrulata; Ribes alpinum; Rosa multiflora; Rosa x rehderiana; Salix caprea; Spiraea x vanhouttei; Symphoricarpos albus var. laevigatus; Syringa vulgaris; Tilia petiolaris

 

Ořechov (JM)

Aesculus hippocastanum; Cotoneaster adpressus; Cotoneaster dielsianus; Spiraea x vanhouttei

 

Osek (JČ)

Acer campestre; Acer platanoides ‘Schwedleri’; Aesculus hippocastanum; Berberis vulgaris; Buxus sempervirens ‘Suffruticosa’; Cornus sanguinea; Corylus colurna; Crataegus laevigata; Deutzia x rosea; Fagus silvatica; Fagus silvatica f. purpurea; Fraxinus excelsior ‘Pendula’; Hedera helix; Chaenomeles japonica; Kolkwitzia amabilis; Ligustrum vulgare; Lonicera tatarica; Lonicera xylosteum; Philadelphus coronarius; Philadelphus x falconeri; Philadelphus x lemoinei; Populus alba ‘Nivea’; Populus tremula